Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sos ket es fel eve tarto...

Ancsa111 kérdése:

Sos ket es fel eve tarto fogfajas?

Figyelt kérdés
Sziasztok,a problemam a negyes fogammal kezdodott, tomtek majd gyokerkezeltek de nem mult el a fajdalom,ez utan gyokercsucs rerezkciora kuldtek ahol a szajsebesz doktor ugy allapitotta meg hogy a mellette levo 5os fognak is levagja a gyokercsucsat,nem lett jobb a fogjasasom es kis dudort is ereztem az arcomon vagyis ha megtapintottam utana ez elmult mostmar atment forrosagba,utana elmentem maganorvoshoz ugyanez a procedura csak mar mindket foggal gyokertomes nem segitett,majd resectio ,kihuztak a legjatso bolcssesseg fogamat hatha az tolja es az miatt faj ,az sem segitett, mindenhol voltam full orr gegesuet 6-7 fogaszat es a fajdalom egy fel eve elviselhetetlenne vallt decemberben surgossegire mentem ahol kihuztak az otost mert mar ugy mentem oda hogy nem birtam akkor a doki az 5os fog felett latott egy nagyon kicsi hyulladast de az se mervado de kihuzta ,a fajdalom nem mult el elmentem a semmelweis egyetemre itt soft leuer kezelest japtam de harom alkalom utan a professzor megallapitotta hogy nem lehet fogasuati a gond mivel mar enyhulnie kellett volna a fajdalomnak,elkuldott neurologusjoz ott mar bolt egy ket honappal ezelott is egy ismerosom is erre gyanakodott fel kerestem egy magan orvost,aki ugyanazt allapitotta meg mint az elozo atipusos arcfajdalom..az orvos a duciltia nevu antidepresszanst irta fel mivel ezt a betegseget igy kezelik elso havi 28adagom 30 mg mal indult kovi honapba emeltuk 60 ra ..tobb mint ot het telt el nem erezk javulast napi harol dozisba szedek egy skudexa nevu opiat zartalmu fajdalomcsillapitot 0,5 mg os frontinnal(abbol 3-4) ez a skudexabol kettot,felirtak millgammat is es vitamint is szedek van van barmifele tapasztalotok vagy tudnatok tanacsot adni? Nagyon nagyon koszonom a valaszokat elore is!! 25/L

2019. jún. 11. 21:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Megjegyzem szamtalan panorama rontgen es cbct keszult nem latnak a negyes fogon semmit ,nem faj harapasra se hidegre melegre teljesen varatlanul de ha nem szednem a gyogyazert egesz nap ereznem
2019. jún. 11. 21:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem neurológushoz kellene elmenni.
2019. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Huuuu na most érzem azt, hogy ez nagyon durva! Most már ott tart az orvostudomány hogy fogfájásra antidepiteg nyugtatót írnak? Megvetném az orvost vagy feljelenteném! Ne csináld már. Konkrétan drogfüggőt csinaltak belőled ahelyett hogy megkeresték volna a problémád okát. Mert valami oka van! A cuccok amiket szedsz nem segítenek, nem gyógyítanak meg csak elfedik nemiképp a tüneteidet. Ez őrület! Sajnos csak azt tudom tanácsolni addig menj orvosról orvosra amíg nincs meg a valós ok. És valahogy próbálj leállni a bogyókkal mert ki fogsz keszülni tőlük. Vannak erős fajdalomcsillapítók. Nem morfium tartalmú! Azokkal próbáld kihúzni amíg kiderül. Persze az sem nyerő hosszútávon mert szetmegy a gyomrod, veséd, májad. Koponya mri talán mutatna valamit. Hátha más a gond és kisugaroz oda valami fájdalom aminek nem ott van a gócpontja a fogad helyén. Persze ez csak egy tipp. Akupunktúra, agykontroll? Tudom hókuszpókisznak tűnik. Lehet az is. De meg mindig ezeknek adnek egy eselyt mint a drogoknak amik biztos nem segítenek. Nagyon sajnallak. Ne hagyd magad. Én is jártqm hasonló cipőben mint te csak más problémaval. Sok hónap szemvedés utan derült ki mi a baj. Engem is bebogyóztak volna ha hagyom. Pedig szervi bajom volt meghozzá eletveszélyes.
2019. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A koponyádról is készült ct? A fájfalom feletti részről vagy csak a fogsorról? A felső állkapocs vagy arccsontoddal is lehet valami ami ezt okozza. Nagyon nem normális.
2019. szept. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!