Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap tömik az egyik fogamat?

Holnap tömik az egyik fogamat?

Figyelt kérdés

Kérdéseim vannak ezzel kapcsolatban.


17 éves vagyok akkor nekem ez ingyenes igaz? (Oda megyek, ahova a sulivan jáunk)

Fehér töméssel tömik?

Azt mondták, hogy kb 1 óra hossza. Mi tart addig?

Fájni fog?


Megkérdezhettem volna a fogorvostól is de 2 ember között pont annyi ideje van, hogy adjon 1 időpontot.

Azért kérdezem ezeket, mert még soha nem csináltak semmit a fogaimmal..



2019. jún. 12. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Természetesen ingyenes.

Manapság kizárólag fehér töméssel dolgoznak.


Az érzéstelenítő injekció elég kellemetlen, de csak egy pillanat. Utána nem fáj.

2019. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden esetben adnak injekciót?
2019. jún. 12. 17:40
 3/5 anonim ***** válasza:
A fogmegtartó kezelések mindenkinek ingyenesek. Nem mindig adnak, ha nagyon mini a szuvasodás, akkor általában nincs értelme. Viszont ha mélyre kell fúrni, akkor adnak. De ha nem akar, akkor kinyitod a szádat, és szépen megkéred.
2019. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ma voltam fogorvosnál, ma tömték a fogamat. Magán fogorvosnál voltam. Nekem a rágófogamon van/volt egy felszíni kis lyuk, vagy egy kezdődő lyuk. Azt mondta az orvos, hogy nem kell érzéstelenítő,mert annyira felszínes a lyuk, hogy nem fogok érezni semmit, én azért kértem injekciót. A szuri volt kellemetlen kicsit, de utána nem éreztem semmit.
2019. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
pont ma voltam fogat tömetni hát én hozzá tenném hogy pánik beteg is vagyok soha életembe nem voltam eddig ennél a dokinál balatonakaliban gyerekek nekem olyan erzestelenitot adott hogy semmit nem éreztem utána abszolút úgy betömte hogy csak skubiztam hogy mia f ennyi volt szóval válasz egy jó dokit és nincs gond
2019. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!