Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Holnap tömik az egyik fogamat?

Kérdéseim vannak ezzel kapcsolatban.

17 éves vagyok akkor nekem ez ingyenes igaz? (Oda megyek, ahova a sulivan jáunk)

Fehér töméssel tömik?

Azt mondták, hogy kb 1 óra hossza. Mi tart addig?

Fájni fog?

Megkérdezhettem volna a fogorvostól is de 2 ember között pont annyi ideje van, hogy adjon 1 időpontot.

Azért kérdezem ezeket, mert még soha nem csináltak semmit a fogaimmal..

Keress kérdéseket hasonló témában: fogtömés

jún. 12. 17:28  Privát üzenet  

A válaszok

Természetesen ingyenes.

Manapság kizárólag fehér töméssel dolgoznak.

Az érzéstelenítő injekció elég kellemetlen, de csak egy pillanat. Utána nem fáj.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 12. 17:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Minden esetben adnak injekciót?

# 2/4Időpont jún. 12. 17:40 Privát üzenet
A fogmegtartó kezelések mindenkinek ingyenesek. Nem mindig adnak, ha nagyon mini a szuvasodás, akkor általában nincs értelme. Viszont ha mélyre kell fúrni, akkor adnak. De ha nem akar, akkor kinyitod a szádat, és szépen megkéred.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 12. 17:44 Privát üzenet
Én ma voltam fogorvosnál, ma tömték a fogamat. Magán fogorvosnál voltam. Nekem a rágófogamon van/volt egy felszíni kis lyuk, vagy egy kezdődő lyuk. Azt mondta az orvos, hogy nem kell érzéstelenítő,mert annyira felszínes a lyuk, hogy nem fogok érezni semmit, én azért kértem injekciót. A szuri volt kellemetlen kicsit, de utána nem éreztem semmit.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 13. 14:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Húzták a fogamat kedden, ma pedig felvágták az ínyemet, hogy kifollyon a genny. Holnap ihatok pezsgőt?
Ma (péntek) kihúzták az egyik bölcsesség fogamat. Holnap már lehet inni alkoholt vagy nem javasolt?
Holnap huzzák ki a felső hatos fogamat!?
Holnap kihúzzák az egyik csont fogamat, mennyire fáj?
Ha ma betömték a fogamat akkor holnap már moshatok fogat?
Tegnap 10 orakor huztak ki a bal also 6-os fogamat. Holnap 5 orakor mar ehetek egy kis tortat, amibe tejtermek van?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!