Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a bölcsességfog műtétem...

Ha a bölcsességfog műtétem helye nagyon nehezen gyógyul, és az orvosom leráz azzal, hogy a teljes gyógyulás fél év, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan szájsebészt, aki meggyógyít és nem csak elhajt, hogy majd meggyógyul. Szándékosan nem írom ide, mennyi ideje tart, de jóval több mint a "normál" gyógyulás.

Szóval, kedves, empatikus és elsősorban gyógyítani tudó szájsebészt keresek, kérlek segítsetek kontakttal!

(Pest megye, és a környező megyék)



2019. jún. 15. 00:15
 1/3 anonim válasza:
Szerintem menj el a körzetihez, hogy küldjön el röntgenezésre. Ha nem fáj nagyon, akkor csak meggyógyul előbb-utóbb. Sajnos a foghúzások, műtétek helyén sokáig érzékeny lehet.
2019. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Voltam már röntgenen, semmit nem látnak rajta.

2019. jún. 17. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ő. Engem nem műtöttek csak kihúzták 5 perc alatt. Összevarrták egy öltéssel. Nem is fájt mikor kiment az injekció hatása. 1 hét múlva kivették a varratot. Nekem addigra maximalisan meggyogyult.
2019. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!