Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A gyökérkezelés fáj? Milyen...

A gyökérkezelés fáj? Milyen érzés?

Figyelt kérdés

2019. jún. 15. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ínycsiklandozó.


Amúgy igen, fáj.

2019. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Xar.

Mintha az agyadat húzogatnák, bökdösnék egy pontban.

Alsó is xar, de agy nélkül, helyette talán az áll.

De adnak érzéstelenítőt, nem sokat ér, nekem nem hatott még úgy, mikor hívott.

De ha elhalt a fogad eleve, akkor nem fog fájni, csak azt érzed, ahogy koppan valami a fogadnak, meg reszeli a cucc....

2019. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt egyik sem. Amikor kezdett volna akkor kaptam még egy érzéstelenítőt így már abszolút nem éreztem semmit. Mikor mentem egy hét múlva tisztításra akkor fájt mikor végig tolta azt a hegyes izét bennenés ugye szúrta a végét de ki lehet bírni hamar meg van. Valahogy ki kell takarítani a gyökércsúcsot is.
2019. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Elérzéstelenítik, sajnos nekem többször is csinálták, nem fáj. Gyulladt fognál se fájt. Amikor berakja a fém gyökértömést a legvégén, van egy pillanatnyi szúró érzés.
2019. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Amit utolsó írt, hogy gyulladt fognál se fáj, az az, amit mondok, azért gyullad be a fog, mert el van halva már.


Na még annyi rossz volt nekem egy ilyennél, hogy folyton mellément, eltalálta az ínyt, azt szurkálta, de ki lehetett bírni

2019. jún. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

Kicsit se faj! Nekem a fogorvos annyi mintha elmennek kenyeret venni,nem egy nagy esemeny!

Bezzeg kiskoromba! Ki lehetett vle uldozni a vilagbol! Nincs ra szo,hogy mennyire feltem!!!

2019. jún. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Általában nem fáj, de mikor aktív, tünetekkel járó fogbélgdulladásod van (tehát eleve amiatt mész fogorvoshoz, mert fájdalmaid vannak), azt nem mindig tudják elérzésteleníteni, mert erős pangás van a fogbélben. Egyéne és gyulladása válogatja ilyenkor. Ha a fog elhalt, akkor már nem fáj, ilyenkor már a szuri is felesleges.
2019. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Tök mindegy, hogy ki mit mond, mert a gyökérkezelés az egyik legfájdalmasabb műtét.
2019. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
8-as! Annak mindenképp, akinek nincs elegendő szürkeállománya kibírni ezt a nagyrészt fájdalommentes beavatkozást. Műtétnek egy kicsit túlzás nevezni.
2019. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Meghogy fajdalmas! Hahahahaha! Ne ijesztgessetek mar a kerdezot!

Annyi,mintha lemennek kenyerert a boltba!

Nem is fajdalmas!

Ezzel osszehasonlitva a szunyodgcsipes is rosszabb!

2019. jún. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!