Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Smilezor cégtől láthatatlan...

Tomix94 kérdése:

Smilezor cégtől láthatatlan fogszabályozót használ/használt valaki?

Figyelt kérdés
Rendbe szeretném hozni a fogaim, 20 éves vagyok és rátaláltam a Smilezor cégre. Árban nagyon jók, de a minőségről olvastam jót is, rosszat is. Ha valakinek van/volt ilyen láthatatlan fogszabályozója, örülnék, ha megosztaná a tapasztalatait ezzel kapcsolatban.

2019. jún. 15. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En most vegeztem naluk a fogszabalyozassal es teljesen elegedett vagyok! Semmi problemam nem volt a minoseggel. Raadasul elhagytam az egyik sinem es szo nelkul ingyen keszitettek egy masikat. Ami nagy szo manapsag. En ajanlom neked, hogy vagj bele! En nagyon orulok h raszantam magam.
2019. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem van! Nincs vele semmi gondom. Lassan vegzek vele. Nagyon kuszak voltak a fogaim es ugy nez ki 5 honap alatt teljesen tokeletes lesz az eredmeny.

Ami plusz pont , hogy mindig rugalmasak es kedvesek!

2019. júl. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Üdv! Én most kaptam meg a síneket pont egy hete. Eddig minden rendben velük. Minőségre se làtom rossznak bár nincs viszonyítási alapom. Nekem megbízhatóaknak tűnnek és engedték, hogy részletekben fizessek.

Egyébként a konzultáció nekem ingyenes volt szerintem menj el maximum ha nem szimpatikusak mész máshovà.


L29

2019. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Érdekelne, hogy a végén ennél a cégnél maradtál-e. Én is láttam a hírdetésüket és más készülékekhez képest túl olcsónak találom, de mindenképp érdekelnének a tapasztalatok.
2019. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt olvastam a facebook csoportjukban, hogy a cég végzi a gyártást is és ezért tudják olcsóbban adni. Illetve láttam sok páciensüket posztolni a csoportba és a vélemények meg az eredmények egész szimpik voltak. Ha valakinek van még tapasztalata írjon engem is érdekel.
2019. nov. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!