Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogpótlási lehetőségek...

Milyen fogpótlási lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van implantátum meg ilyenek, de én olyat is olvastam, hogy fogszabályzóval össze tudják húzni a fogakat.

Nekem alul mind a két oldalon húzva lett egy-egy fogam, ugyan azok, az egyik felül, másik alul.

Fiatal vagyok még (19) ahhoz, hogy így hagyjam ezt, mivel a fogak össze fognak hajolni, ezért az egész fogsorom, mint egység, megbomlik.

Meg vannak ezek a kivehető egyfogas pótlások, azt sem tudom hogy működik. Neten kerestem róla sokat, de szeretnék személyes tapasztalatokat olvasni.

Elsősorban az érdekelne, hogy akinek van fogpótlása, hogyan lett megoldva, mennyibe került. Tehát minden körülmény érdekel.

A válaszokat előre is köszönöm!



2019. jún. 16. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszéld ezt meg a fogorvosoddal!
2019. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, de szeretném hallani, hogy kinek mi hogy volt.
2019. jún. 16. 15:20
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem fogimplantot tettek be, aminek az ára teljesen anyagfüggő. Nekem az egy darab fog mindennel együtt 160 ezer volt, és tökéletesen megcsinálták, nincsen vele semmilyen problémám! A Lévai Dentalt tudom ajánlani, ahol nagyon lelkiismeretesen dolgoznak és nem számolnak fel plusz költségeket: [link]

De persze egy konzultációt érdemes megbeszélned velük, és elmondják a lehetőségeket a te helyzetedhez mérten. :)

2019. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!