Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozó szakorvos aki...

Fogszabályozó szakorvos aki tudja "pótolni" a hiányzó szemfogam fogszabályozóval? B (N/27)

Figyelt kérdés

Mélyharapásom van, a jobb oldali felső szemfogam kissé kiáll. A fölső bal oldal látszólag szép rendben van, de pont azért férnek el a fogaim, mert ott a szemfogam tejfog ( és nincs is mögötte "csontfogam").

Szeretném, ha fogszabályozással szép mosolyom lehetne, viszont az a doki akinél voltam azt mondta, hogy a tejfog ki fog esni fogszabályozáskor, a helyére meg majd kerül egy implantátum, ha nem akarok koronát.


Én viszont se koronát, se implantátumot nem akarok, főleg hogy a fogszabályozáshoz az egyik löketet "AvianaRahl" videói adták, akinek ugye két helyre is "behúzták" a fogait, én is ilyesmit szeretnék (vagy azt, hogy a bal oldal maradjon úgy, ahogy van, a tejfoggal együtt :D )


Aki járt már hasonló cipőben, tudna nekem fogorvosokat javasolni Miskolcon vagy Egerben? (Esetleg Budapest vagy Debrecen?)


Előre is köszönöm a segítségeteket!



2019. jún. 29. 23:13
 1/2 anonim válasza:

Dr Patkó Eszter

A gyerekemnek ő csinálta a fogszabályozót és hibátlanul dolgozott. Meg kell kérdezni tőle, hátha tud segíteni.

706069003

2019. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. júl. 4. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!