Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tévedhet a fogorvos? Valakivel...

Tévedhet a fogorvos? Valakivel előfordult már?

Figyelt kérdés
Tavaly találtak néhány szuvas fogat, több fogorvosnál is voltam megnézetni, meg is csináltattam őket. Idén háromszor voltam, egyszer fogkő leszedésen fogorvosnál, meg 2szer ellenōrzésen egy másiknál, aki legutóbb azt mondta, hogy az egyik fogközemre figyeljek jobban, kialakulóban van valami. Elkezdtem aggódni, és még hogy időben cselekedjek, megnézettem itt Budapesten egy 3.orvossal,aki szerint az említett fogköz 3 éve szuvasodik legalább, tömni kell. Szerintetek ez hogy lehetséges? Ilyen sűrű vizsgálatok mellett hogy hogy nem vették észre többen sem?
2019. júl. 2. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szóval az egyik azt mondta, hogy kialakulóban van, a következő meg azt, hogy kialakult. Ez így tiszta sor.


Hogy most a "3 éve szuvasodik" téves, vagy hogy "még csak kialakulóban van", azt most meg nem mondom. De részletkérdés amúgy is.

2019. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát tavaly legalább 5 különböző orvosnál jártam,valamelyik legalább szólhatott volna,hogy megcsináltassam,főleg miután egy kisebb vagyont költöttem erre. Meg azért nem egészséges,ha az ember szájában van egy olyan fog,ami már kezelésre szorul,sok egészségügyi kövezkezménye lehet.
2019. júl. 4. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!