Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzáson az orvosom...

Fogszabályzáson az orvosom azt mondta, hogy nyitott harapásom van és hogy majd kapni fogok valami kék pontocskát /sapkát nem igazán értettem, ez micsoda lehet?

Figyelt kérdés
4-5 hónapja van fogszabályozóm és most jelentette be hogya nyitott harapás miatt kapok majd ilyet amit fel kell ragasztani és nem fogok tudni csak nagyon puhát enni, illetve nrm fogom tudni összecsukni teljesen a két fogsorom ... Tudja valaki mi lehet ez a dolog amit felragaszt és állítólag kék , ha igen hogy néz ez ki?? Nagyon zavar beszédben??
2019. júl. 4. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Harapásemelő valószínűleg. Kis ragasztó gumók a hátsó fogak rágófelszínére vannak ragasztva.
2019. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mennyiben akadályozhat a beszédben? Illetve mennyire feltűnő másoknak?
2019. júl. 6. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, mennyire akadályoz, mert nekem nem ilyen volt, hanem műanyag lemez a metszők mögött. Viszont nem feltűnő szerintem.
2019. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!