Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogimplantátumnak lehet...

A fogimplantátumnak lehet baja egy kisebb ütéstől?

Figyelt kérdés

Kábé két és fél hónapja kaptam meg a a fogimplantátumomat (még csak a mű gyökeret, a bal alsó 6-os fogam helyére került.) Nem volt semmilyen komplikáció, minden simán ment.

Viszont a múlt hétvégén egy meglehetősen kellemetlen élményben volt részem és most aggódok. Az új barátomnál szex közben valami bekattant és erősen fojtogatni kezdett, amitől másnapra feldagadt az állkapcsom mindkét oldalon (szerencsére az implantátum oldalán kevésbé, mint a másikon) és ráadásul többször meg is pofozott (nem túl erősen, de azért éreztem), és sajnos az implantátum oldalán is megütött. Pár napig fájt az állkapcsom mindkét oldalon, de mást nem tapasztaltam és ez hamar el is múlt. Ma viszont, egy héttel később újra elkezdett fájni az állkapcsom az implantátum oldalán. Szerintetek lehet, hogy baja lett a műgyökérnek?? Egyébként azóta torok és mandulagyulladásom is lett, ami főleg azon az oldalon fáj. Szerintetek okozhatja a fájdalmat a betegség vagy valami kár keletkezhetett az implantátumban? :((

(Egyébként igen, a srácot rögtön kidobtam)



2019. júl. 6. 17:08
 1/2 anonim válasza:
Ha pont az a terület kapott ütést akkor megsérülhetett valami, röntgen kellene, lehet azon látszódna valami. De szerintem be kell gyógyulnia, csak idő kérdése.
2019. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A párod egy állat, nem ember.
2019. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!