Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog fájdalom?

Bölcsességfog fájdalom?

Figyelt kérdés

Most jön ki az egyik bölcsességfogam, és már 1 hete nagyon fáj. Már félig kint van, amennyire látom egyenesen nő lefele, tehát úgy ahogy kell. A többi 3 már kint van, mindegyik rendesen nőtt. Azokat meg sem éreztem, viszont erre Cataflam-ot szedek, napi 2-t már 5 napja. Szerintetek meddig kell még szednem? Mikor fog elmúlni? Vagy nem is fog? Kiműteni tudtommal akkor kell, ha rossz irányba nőne, de nekem ahogy láttam (tükörben + telefonos fotón) jól nő. De akkor mégis miért fáj?

Illetve Cataflam helyett mi lenne rá jó? Algopyrin és az Algoflex nem használ semmit sem. Szájvizet is használok, de annak se érzem hatását.



2019. júl. 16. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Cataflamot 3 napig szabad csak szedni, nekem se jött ki a bölcsességfogam csak félig, ki kellett vetetni.
2019. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

A dobozán az van hogy 5 napig szabad szedni.

Akkor lehet hogy nekem is ki kell vetetni. Mennyi ideig szabadna neki fájnia? Van rá esély hogy normálisan kijön és abba marad a fájdalom, anélkül hogy ki kellene húzni?

2019. júl. 16. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is megszenvedtem az egyikkel. Többször is jártam vele fogorvosnál, és olyankor kicsit felvágta az ínyem, hogy könnyebben kibújjon.
2019. júl. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a választ.

És a doki mit mondott? Ha nem vágná fel, akkor nem jönne ki magától?

2019. júl. 17. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Ez a verzió nem jött szóba, mivel azért mentem mert fájt és így segített.

2019. júl. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!