Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyiket válasszam? 2 éven...

Melyiket válasszam? 2 éven keresztül a nap 24 órájában a két fogszabályzóm össze van kötve egy gumival vagy húzassak ki két ép fogat?

Figyelt kérdés
A fogorvos ezt a két lehetőséget tudta felajánlani hogy rendbe jöjjön a fogsorom. A gumizós lehetőségnél pedig csak 70% az esély hogy tökéletes lesz ha pedig nem akkor ott is fog húzás lesz. De én nagyon nagyon félek végülis 2 teljesen ép fogat kihúzni... Az érzéstelenítő injekció a legnagyobb rémálmom... Rettegek. Melyiket válasszam? Mennyire fáj az injekció?
2019. júl. 17. 00:57
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Olyan ronda a fogsorod?

A húzással nem az injekció a legnagyobb baj, hanem hogy örökre kivesznek belőled 2 valamit, amit az isten nyilván nem véletlenül odateremtett.

2019. júl. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is huztak 2 fogat.

Ha alulra is akarok akkor is huzni kell meg egyet, annyira torlodnak a fogak.

2019. júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Az injekcio egyebkent inkabb csak kellemetlen, szuro erzes, nyilvan mert tu. Utana elzsibbad, es nem erzel semmit.
2019. júl. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A húzást választanám.

Ha jó fej az orvos akkor az injekció előtt befújja a terültet és nem érzed, ha nem, akkor tud fájni (mondjuk a helytől is függ)

2019. júl. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem huztak is kettőt meg össze is volt gumizva igaz csak 4 hónapig. A szuri mivel szàjpadlàsba ment fàjt, de bîrható volt. Semmi ahhoz kepest amit a felrakàsa utàn fogsz érezni úgy kb 4 óra elteltével.... Nekem a gumival sem volt bajom, sőt néha jól is esett, hogy stabilan tartotta a fogsorom.
2019. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem hinnéd el, de én is ugyanígy voltam két héttel ezelőtt. Ezzel a gumizásos módszerrel sehogysem lehet olyan jó eredményt elérni, mint a foghúzással. Ha meg már megcsináltatod, akkor legyen szép az eredmény. Én végül (kényszerítéssel) a foghúzást választottam, és azóta kihúzták mindkettőt. Rettegtem,remegtem,féltem, de túl vagyok rajta, és nem volt vészes. Én sem hittem senkinek aki ezt mondta, hogy nem fáj, de higyj nekem, teljesen elviselhető!! Sokkal nagyobb fájdalmakat fogsz még átélni. Az eredményről még nem tudok beszámolni, mert még fel sem rakták, de azt garantálom hogy ez a foghúzás lesz a legkisebb porszem az egész procedúrában. :)
2019. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Előző vagyok, az injekció fájt, de kibírható.
2019. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2019. júl. 20. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!