Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabalyzo levetele utan...

Fogszabalyzo levetele utan visszallhat? Tobbi lent. Konyorgom valaki irjon valamit?

Figyelt kérdés
Jovoheten leveszik a fogszabalyzom, mai 1 ev es 1,5honapig volt korulbelul fent. 2hetet mondtak az ejszakai fogszabalyzo megerkezesere. Maganfogorvosnal vagyok mert a tamogatasba nemfertem be es helyben magannal tudtam megoldani. 19 eves vagyok. Azzal riogatnak hogy visszallhatnak a fogaim foleeg abban a ket hetben. Na most nekem kialltak a fogaim.. Nyuszi fogak, lo fogak ertitek. Es rettegek hogy vissza allhat akar ebben a ket hetben is. Tapaasztalatok? A fogam a gyenge pontom, rengeteget bantottak miatta, fontos szamomra. Kerem valaki irjon mert megorulok lassan. :(

2019. júl. 19. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi,nem fog 2 hét alatt visszaállni. Pont így voltam,mint te,pedig nekem levehetős fogszabályozóm vokt,vagyis éjszakai. 15 éve nincs már és a fogaim ott maradtak,ahová beálltak a fogszabályozóval.
2019. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, sajnos ez attól függ. Van akinek nem áll vissza van akinek igen. Húztak fogat?


Nekem visszaálltak sajnos, új rögzített fog kelleni.....

2019. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2fogam kihuztak mert leetort es nemlehetett mit tenni kikellett huzni. Az egyik oldalon az 5ost a masikon a 6ost. Szoval igen. De rettegek kicsit. De remelem nemfog nekem ssem:(
2019. júl. 21. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!