Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Minden egyes fogaszati beavatk...

Minden egyes fogaszati beavatkozas elott kell konzultacios díj?

Figyelt kérdés

Uis, tobbedjére megyek uahhoz a dokihoz, es nem csak a legelso alkalommal kellett fizetni, hanem amikor új! problemával, akkor is. Tehat amikor elso korben megnezte a fogaim, akkor kellett fizetni, ...ami oke... utana megcsinalgatta. Majd pl. 2-3 honap mulva ujra kellett mennem, mert mo krétan tudtam, melyik foggal van panasz....mellesleg azt tomte at korabban. Szoval, akkor is kellett konzultaciot fizetni.

Elore kosz aki valaszol!



2019. júl. 21. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem: először elmész pénzért konzultálni, hogy megállapítsa, hogy be kell tömni, majd egy másik alkalommal betömi? Ennek nem így kéne lennie! De ha egyszer már valamit elszúrt, akkor már csak amiatt se mennék hozzá.
2019. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen. elso alkalommal konzultacio..akkor megmondta, mit töm át, mert regi tomeseket kellett cserelni. Agyon tomott fogakrol van szó, ezert nem akartam hibaztatni h az egyik nem oke. pár honap mulva ujra kertem idopontot, mert.nem stimmelt az inyem es egyuttal emlitettem neki a tomott fogat h nem oke. ez megi t csak konzultacio volt, az inyre javasolta a Curoseptet (kb.4-5ezer) a tomottre azt mondta nincs mit tenni, fognyakerzekenyseg, holott, tudom, hogy nem az.

Azert kerdezem, mert lebet, en vagyok lemaradva. Uis, ha én pont tudom, melyik fogam lehet lyukas, akkor azert mert kell konzultacios penz. Utana uj idopont, és persze, akkor a munkadijat kell fizetni.

Katasztrofa az eu.nek ez a terulete is. A szerencsetlen fizetesbol hogy lehet kifizetni a csillagos eget?! uez van a szemeszeten. az optikusoknal is 150 %-os arressel dolgoznak.

2019. júl. 21. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én olyanhoz nem mennék, aki konzultàciós dijat igy szàmol fel. Ez maximum akkor indokolt, ha ott vagy és az àltala ajànlott kezelést nem kéred, de az idejét , idöpontjàt raboltad. De az hogy ott vagy, betöm egy fogat és még fizesd ki a konzi dijat, vagy sima fogtömés miatt odahiv megint, ez lehúzàs.
2019. júl. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a választ! egyebkent, nekem is ez a velemenyem. Keresek masikat
2019. júl. 21. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Én oda nem mennék. Bármilyen magánhoz mentem azért sose kellett fizetni, hogy megnézze...
2019. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!