Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Külső szemzugban gyulladás....

Külső szemzugban gyulladás. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel elkezdett csípni a külső szemzugom az egyik szememnél. Ahogy pislogtam, fájt, mintha megsérült volna a bőr. De estére csúnyán bepirosodott és kicsit fel is dagadt kb. egy ujjhegynyi részen. Ma már nem fáj, nem lett rosszabb, csak a tegnapi duzzanat és elég vörös.

Mi lehet ez? Egyáltalán érdemes ezzel orvoshoz menni vagy csak valami egyszerű sérülés lehet, pl nagy szélben por ment bele? Vagy megdörzsöltem? Sokat keresgéltem neten, de semmilyen olyan szemfertőzést nem találtam, ami a külső szemzugot érintené.


2019. júl. 29. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp menj el orvoshoz, lehet, hogy árpa, de sem orvos, sem látnok nem vagyok.

Az orvos tud segíteni, ha nincs semmi bajod, akkor nem kezel.

2019. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!