Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Belenézhet egy orvos egy más...

Pszicho88 kérdése:

Belenézhet egy orvos egy más orvos által felállított diagnózisomba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy orvosnak van hozzáférése, egy màsik orvos általi számítógépre fölvitt tünet meghatározáshoz? Ezek titkosítottak, vagy az orvosok számára látható minden eddigi problémám, amivel dokinál voltam? Köszönöm.



2019. aug. 4. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

látják, de letilthatod, bár én annak ellenére néztem nagyot, hogy letiltottam, hogy simán látta a rtg felvételem amit nagyon régen csináltak.


nem értem hogy működik az egészségügyben az adatvédelem, mert az oké, hogy a szakorvosnak kell látnia az előzményeket, de mondjuk én azt nem akarom, hogy az uram-bátyám Magyarországon egy korrupt alkoholista orvos egy üveg sörért kiadja az EÜ adataim.



LE lehet üfélkapun tiltani valahol. Keress rá,, hogy kell.


EBEV-en keresztül, asszem de lehet az más.

2019. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 qkker1 ***** válasza:
100%
Az itthoni hozzáállást nem ismerem, de Németországban másik kórházban folytatták a kezelésemet, mint ahol elkezdték, és ahhoz, hogy a körház kiadhassa a kezelési/műtéti leírásokat, fel kellett oldanom a titoktartási kötelezettség alól.
2019. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként honnan tudná, eddig mivel kezeltek?

A papírokat elhagyhatja bárki, de a rendszerbe felvitt adatok megmaradnak.

2019. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ügyfélkapun megnézem, meg mi az a másik amit irtal? Mi az az EBEV?
2019. aug. 4. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy menüpont de keress rá gugli megmondja, de nem biztos hogy az EBEV, EÜ szolgáltatás, a kormány.hu oldalon a menüpontokban kikeresheted.


[link]

2019. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag a pszichiátriai és nőgyógyászati adatokon kívül mindent meg tudunk nézni, de a beteg is meg tudja nézni, hogy ki nézte meg őt.
2019. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!