Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen gyorsan hat a Béres Csepp?

Milyen gyorsan hat a Béres Csepp?

Figyelt kérdés

3 hete hánytam (idegességemben), utána nem bírtam enni semmit, fogytam folyamatosan hányingerem volt..Néztünk egy teljes vérképet, és hasi UH de mindenem jó. Azt mondta a doktonő pszichésen lehet valami. (Bár most minden jó). Azóta sem tudok enni semmit, meghallom csak hogy kajáról van szó egyből rosszul leszek és öklendezem. Egyszerűen nem bírok enni.

Anyukám azt mondta szedjek béres cseppet mert attól megjön az étvágyam, és hízok is.

154 cm vagyok, jelenpillanatban 40 kg (átlagban 42-44 kg között mozgok)

Valóban segíteni fog? Vagy mit tegyek

18/L



2019. aug. 5. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy ásványi anyagokat pótló készítmény, nem olyasmi, ami "hatni fog".

Ha hiányod van valamiből, azt segít pótolni.


Egyesek állítják az ásványi anyagokról, multivitaminokról, hogy étvágynövelő hatásuk van, mások meg ennek az ellenkezőjét állítják.


Ha 3 hete nem tudnál enni semmit, most nem ide írogatnál, hanem a kórházban feküdnél, élet-halál közt lebegve.

Az anorexia valóban pszichés betegség, pszichológushoz kellene vele menni, nem Béres-cseppet szedni.

2019. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!