Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » SOS! Vízszerű hasmenés, láz....

SOS! Vízszerű hasmenés, láz. Mitől lehet? Félek.

Figyelt kérdés

Máma reggel kezdődött. Aztán munkában úgy nyomott, de nem mehettem mindig WC-re. Nem görcsöl, csak nyom hátul, de nem mindig. Van lázam 37,5. Voltam munkahelyemen WC-n, de nem ültem rá a WC-re, csak amikor víz csöpögött belőlem az vissza csapott. Bevettem panadolt, és enterolt. Nem járok mindig WC-re, de a lázat nem értem mitől van.


Szerintetek mi lehet ez? Nagyon félek. Tisztára odavagyok idegileg.


2019. aug. 8. 15:48
 1/4 anonim válasza:

Gyógyszereket ne szedjél be feleslegesen,

Csak ha nagyon muszáj, másod pedig panadol még enterol nem arra való, amire te használtad, s máskor húzd le a vécét, mi elött belevizelsz

2019. aug. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor most legyek lázasan? Voltam 3x nagy WC-n.
2019. aug. 8. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves első, szerinted mire való a hasmenésre való probiotikum, ha nem arra, mikor az embernek hasmenése van? :D


Kérdező, ha lázas is vagy, akkor esélyesen benyaltál valami vírust/bacit. Ha van lehetőseged dokihoz menni, érdemes, de igazából anélkül is átmegy rajtad néhány nap alatt. A hétvégét szánd pihenésre, sok folyadék, fekvés. Ha enni nem tudsz/mersz, az a kisebbik gond, de a folyadékpótlás most extra fontos.

2019. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem járok folyton WC-re, de lázam van. Félek, hogy valamit elkaptam mikor víz csöpögött belőlem és az vissza csapott a seggemre. Pánikba vagyok esve
2019. aug. 8. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!