Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vam esély arra, hogy hiv...

Vam esély arra, hogy hiv fertőzött legyek?

Figyelt kérdés

Bocsánat, hogy ilyen “idióta” kérdést teszek fel, tudom, hogy ti sem tudtok sokkal többet mondani, de azért megpróbálom :)

Annyi a lényeg, hogy fesztiválon voltam, és ott egy csávóval smároltam, és leszoptam őt. Gumiban szoptam le (ez mondjuk az ő ötlete volt) de én azt hallottam, hogy csókolózással is terjed, ha nyelves meg ilyesmi van. Nekem fogszabályzóm van, így szinte állandóak a sebek a számban. Miután megkérdeztem h mikor tesztelt, azt mondta h májusban tesztelt utoljára, de azt ugye nem tudhatom h azóta kivel volt. Mekkora az esély rá, hogy fertőzött legyel?



2019. aug. 13. 18:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Uh, most látom hogy rossz a kategória. Bocsánat:(
2019. aug. 13. 18:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Te tényleg egy idióta vagy.
2019. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Van rá esély de ezek után meg is érdemled ha megfertőződtél.
2019. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ah koszi, pont erre van szuksegem most
2019. aug. 13. 19:01
 5/7 ftf1983 ***** válasza:
Arra az esély, hogy csókolózással elkapd a HIV-et nem igazán van esély. Nyállal nem terjed a HIV vírus. Akkor kaphatnád el csókolózással, ha neki egy nyílt seb lenne a szájában, amiből folyamatosan jön a vér és a te szádban is van nyílt seb és az Ő vére érintkezik a te nyílt sebeddel. A HIV vírus ahogy levegőre és fényre kerül 1 másodperc alatt elpusztul, mert nagyon érzékeny vírus. Ezért is nehéz vizsgálniuk, mert laboratóriumi körülmények között alig tartható életben. Szóval biztosan kijelenthető, hogy szinte biztosan nem fertőződtél meg HIV-vel. Ha az neked megnyugvás, akkor 4 hát múlva menj el egy ingyenes HIV-tesztre.
2019. aug. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, szinte semmi. 1. Nagy valószínűséggel ő sem fertőzött. Azok alapján, hogy jár tesztre, még ha a legutóbbi májusi is, és hogy óvszerben engedte az orálist, tudatos lehet, tehát valószínűleg nem szedte össze ő sem. 2. Ha fertőzött is lenne, baj akkor lehetne, ha te nyílt sebekkel a szádban szoptad volna le gumi nélkül. Ilyen nem történt. 3. Csókolózással akkor terjed, ha mindkettőtöknek nyílt sebei vannak, és ő vérzik. Ilyen csak nem volt. Ettől függetlenül minden szexuálisan aktív embernek érdemes időnként tesztet csináltatnia, mert manapság Európában a HIV-vel az a legfőbb gond, hogy egy csomó fertőzött él úgy, hogy fogalma sincs róla, hogy ő fertőzött. Ezért nem kezelteti magát, így ő is halad a megbetegedés felé, és másokat is fertőzhet. Pedig a kezelés mellett manapság normál élethosszt lehet élni AIDS nélkül, és még fertőző sem lesz az ember, vagy legalábbis nagyon-nagyon minimális eséllyel. Szóval a legbiztosabb neked is egy HIV-teszt, ami a fentiek alapján szinte biztos, hogy negatív lesz, de akkor is a legbiztosabb megnyugvást az adja, na meg eggyel több leszűrt ember.
2019. aug. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

max vmi egyéb fertőzés... de az kijött volna.

az első értelmetlen válaszolóknak meg üzenem h ne irígykedjenek hogy ők képtelenek szexelni

2019. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!