Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetek HIV fertőzött?

Lehetek HIV fertőzött?

Figyelt kérdés

Az aktus utáni 27. napon voltam gyorsteszten, az negatív lett.

Viszont van egy pár kiütésem, amik szerintem eddig nem voltak és viszket. Előfordulhat, hogy 27. napon még nem mutatta ki?

Egyébként ma megyek szűrésre csak félek.



2019. aug. 27. 12:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt: Pattanás szerű kiütések (ezek nem viszketnek), illetve ekcémára hasonlító száraz kiütés szerű valami, amik viszketnek (Nem tudok róla, hogy ekcémás lennék)
2019. aug. 27. 12:08
 2/7 anonim ***** válasza:
13%

Igen, lehetsz.

Miért vagy ilyen felelőtlen??

2019. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, jól esik, tényleg. nem zavar ez így is eléggé. De a válaszodat köszönöm.
2019. aug. 27. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Én úgy emlékszem, legalább 3 hónap, mire biztosan kimutatja a teszt, hogy van-e vagy nincs. Bár a te esetedben inkább egy komplex, minden nemi betegségre kiterjedő teszt kéne, az a tuti. És az óvszer használata.
2019. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam teszten (vérvétel) és szerencsére nem vagyok az. Innentől kezdve sokszor átgondolom, hogy kivel fekszek le.
2019. aug. 27. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Nekem egyébként fél év rémlik. A vírus a fertőződés után még ennyi idővel nem biztos, hogy kimutatható, szóval pár hónap múlva új teszt kell, hogy biztos legyen.
2019. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
HIV esetében 4 hét az ablakperiódus, onnantól már kimutatható
2019. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!