Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nyaki nyirokcsomo megnagyobbod...

Nyaki nyirokcsomo megnagyobbodas mit lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb ket hete egyik este elkezdett fajni a nyirokcsomom es reggelre megnagyobbodott es meg jobban fajt, masnapra magatol elmult a fajdalom viszont a meret azota is valtozatlan. Nem faj de kitapinthatoan nagyobb, illetve csak erzem, hogy ott van. Haziorvos par napja antibiotikumot adott, szerinte virusos fertozes, de nem ment lejjebb, fajdalom elotte sem volt szoval nem tudom, hogy hatott-e egyaltalan. Annyit erzek meg, hogy bizonyos pozokban nagyon picit faj (fekve es kicsit eloredontott fejjel). Szerintetek erdemes lenne visszamennem? Nagyon aggodom, hogy valami komoly. Azt olvastam, hogy a nyirokcsomo daganat fajdalom mentes :(


22 eves vagyok, ferfi



2019. aug. 29. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj, nyugi. A daganat mar reg kiderult volna. Ha zavar menj vissza nyugodtan. Nekem evek ota ki lehet tapintani a fajdalmatlan nyirokcsomoimat, doki szerint sincs ezzel gond.
2019. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Epp emiatt aggodok, mert ez kb ket hete van es mas tunete nem is nagyon lenne. :/
2019. aug. 29. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem 3 hónapja van megnagyobbodva. Azt mondta a doki, hogy egy fertőzés után több hónap/év is lehet mire vissza áll eredeti méretére. Sőt anyukámnak 10 éve van egy 1,5 cm és egy 1 cmes megnagyobbodva. Kutya baja:)
2019. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen fertőzés lehet. Vírusfertőzésre bakteriális felülfertőződés nélkül tilos antibiotikumot adni.
2019. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ha semmilyen mas tunetem nincs az lehet bakteriumos fertozes? Volt mar nagyon durvan bedagadva a nyirokcsomom, lazam es napokig szenvedtem, de most nincsenek ezek a tunetek csak a megnagyobbodas es egy nagyon enyhe fajdalom..
2019. aug. 29. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, lehet hogy semmilyen tüneted nincs, tök jól érzed magad de mégis egy fertőzés van a szervezetedben. Nyugi
2019. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!