Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megfáztam, egyre rosszabbul...

Megfáztam, egyre rosszabbul vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Jelenleg dolgozom, hajnali kettőig. Nem mehetek haza sajnos, vendéglátás...


Vettem 12 darabos Coldrexet, abból már bevettem a napi adagot. (3 szem)

Már ittam fél liter kamilla teát.

Most facsartam egy citromot, felöntöttem forró vízzel, tettem bele cukrot.

Hazamegyek majd és eszem zsíros kenyeret sok hagymával.

Zárás után iszom pálinkát.


Vasárnap színházba megyünk, holnap még dolgozom ugyanígy este hattól hajnali kettőig. Szerdán állásinterjúm lesz. Nem lenne baj ha 1-2 nap alatt jobban lennék.


Valami tanács? Azon kívül hogy holnap egész nap fekszem. Vagyis este 6-ig, mert akkorra jönnöm kell melóba. És sajnos igen, muszáj!


Köszi a válaszokat.

20/F



2019. szept. 20. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Pálinkát feleslegesen iszol, csak tovább gyengited a szervezeted, az alkohol 70% tol fertőtlenít. Igyál gyömbér teát, azzal többre mész. Paracetamol tartalmú sz.rokkal nem tömném magam, de te tudod, azzal a tünetek nagyját csökkented. Mast nem tudsz tenni, míg megvárod, hogy elmúljon. A náthát vírus okozza, úgy sem jó rá semmilyen gyógyszer
2019. szept. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Sajnalom, de ez nem kivansagmusor. A pihenesen kivul mast nem tudsz tenni. Es eleg szomoru, hogy a vendeglatasban ezt nem tudjak megoldani, hiszen igy a vendegeket is sorra fertozod. Gyakran moss kezet legalabb.


A gyogyszerekkel legy esznel, mindig nezd meg a hatoanyagtartalmat, es kovesd figyelemmel a napi dozist. Paracetamollal siman tul lehet lepni akar a halalos adagot is, de a majkarositot siman, ha nem figyelsz ra, hogy miben mennyi van.

2019. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%
Csípős dolgok(pl húslevesben, vagy kínai tésztaleves, ami csípős, de fokhagymás pirítós is jó csípőspaprikával), rengeteg tea, víz, gyümölcslé, 1000mg C-vitamin, forró fürdő. Nekem ezek szoktak segíteni abban, hogy aránylag hamar túllegyek rajta.
2019. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!