Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ilyen betegségnél mennyire...

Ilyen betegségnél mennyire gyakori a hányás?

Figyelt kérdés

Orrfolyas, torokfájás, fejfájás, gyengeség, kicsit rossz kozerzet.

Nagyon félek a hányástól és most egyedül vagyok egy idegen országban szóval teljesen bepánikoltam, hogy mi van ha esetleg hányni is fogok. Ugye ez azért nem jellemző?

Az a baj, hogy már úgy beparaztam, hogy egyre jobban fáj a fejem is. És ilyenkor már bebeszelek mindent.


2019. okt. 6. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gyakori nyugi. Ez nem emésztőszervi megbetegedés, hanem egészen más testrészeidet érintő betegség. Nyugodj meg és tereld el a figyelmedet!
2019. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megfázástól nem fogsz hányni, ne aggódj. Van fájdalomcsillapító nálad? Vegyél be a fejfájásra, igyál egy kevésnem túl édes innivalót (teát pl) és ha tudsz, feküdj le pihenni. És tényleg tereld el a figyelmed valamivel, ne is gondolj arra amit nem szeretnél ha bekövetkezne, mert nem fog.
2019. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek máshogy reagál a szervezete. Hányós vagy-e? Azon is múlik. Ne aggódj, túlleszel rajta.
2019. okt. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!