Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nektek mi vált be éjszaka...

Nektek mi vált be éjszaka felerősödő köhögés ellen?

Figyelt kérdés

Apámtól kaphattam el, de nem annyira mint ő, hogy száraznak érzem a torkom, és a maró hatás köhécselnem kell.

Ami fura , hogy estefelé jön ráma legjobban , napközben meg nem annyira.


Valaki tudna adni tippet,(tapasztalat alapján) hogy mulasszam el a leggyorsabban ?


a házi módszerek eddig nem nagyon hatnak : méz , sós víz..



2019. okt. 17. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy megfázás okozza? Lehet sok a gyomorsavad, és az irritálja.

Az estefelét úgy érted, hogy lefekvés után?

Ha igen próbálj úgy aludni, hogy a fejed magasabban legyen mint a gyomrod, ha a gyomorsav okozza, ez segíthet, bár tudni kellene mi okozza.


Megfázás esetén én általában mentolos kenőccsel szoktam lefekvés előtt bekenni a mellkasom és a torkom, és miután jól kifújtam az orrom, és tisztán tudok az orromon át is lélegezni, az orrom alá is kenek kicsit, hogy segítse tisztán tartani a légutat.

Nekem ez általában segíteni szokott.

2019. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ami nekem bevált és utána akinek ajánlottam, annak is. Félbevágott vöröshagymát a fejem mellé tettem, ezután fokozatosan tisztult a légzésem és megszűnt a köhögés. Éjszaka nyugodtan tudtam aludni.
2019. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!