Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasmenés és torokfájás?

Hasmenés és torokfájás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap reggel óta faj a torkom. Lehet hogy a gyomorsav marta ki mert előfordul néha hogy sok a gyomorsavam, náthat, megfázást nem tapasztaltam. Strepsilst ettem tegnap és ma, és reggelre lett egy kis hasmenesem. Mostanában elég stresszes életet elek, vagy egy “enyhe” betegsegfobiam is. Stressz okozza a hasmenést, vagy a strepsils? Esetleg valami egyéb fertőzés? Nem tudom eldönteni hogy hányingerem van és azért vagyok ideges, vagy annyira ideges vagyok hogy attól vagy hányingerem. Nagyon aggódom minden apró kis tüneten, gondolkodtam rajt hogy pszichológus segítségét kérem. Szerintetek mi lehet ezeknek a hátterében? Előre is köszönöm szépen!

2019. okt. 21. 08:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Először a háziorvoshoz menj, az majd segít eldönteni, hogy mi a gáz. Pszichológushoz akkor menj, amikor a tested meggyógyult.
2019. okt. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!