Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik probiotikumot ajánlanát...

Melyik probiotikumot ajánlanátok? Rifamed antibiotikumot szedek napi 2x (2x300g)

Figyelt kérdés

MRSA fertőzést kaptam el a kórházban. Rifamed antibiotikumot fogom szedni otthon ha haza engedek majd. Napi 2x.


Melyik probiotikumot tudnátok ajánlani?

jelenleg az Enterol szedem 2x.



2019. nov. 10. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Enterol, az nagyon jó egynek. Mellé jó: a protexin, Béres pro-bio, Jutavit, Béres, Jutavit, nem olyan drágák.
2019. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ProGastro 825, Normaflore, Linex
2019. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Enterol is maradhat. Nekem még a Normaflore és a Linex is bevált.
2019. nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
Hát, én hagynám az alacsony dózisú izéket és a 20 milliárdos adagot lőném be minimumnak: YiYA, NOW Probiotics-10, NICS... illetve mellé megtartanék egy saccharomyces boulardii hatóanyagú készítményt (pl. Enterol), ez utóbbit azért hagynám meg, mert erre nem hat az antibiotikum (lévén gomba), de a magas dózisú probiot azért kellene szedni, hogy némileg színesebb spektrumban is legyenek segítők, hátha valamennyi megmarad az antibiotikum mellett is. (Nem minden baktérium pusztul el egy adott antibiotikumtól.) Az antibiotikum befejezése után elhagynám az saccharomyces boulardii-t, és minimum fél évig szednék utána magas dózisú probiotikumot. Ez egy komoly dolog, ne ezen spórolj, az immunsejtek háromnegyede is a bélben lakozik. Jobbulást!
2019. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!