Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Török vagy mandulagyulladás...

Török vagy mandulagyulladás kor éreztétek már nyelv alatti fájdalmat?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy kerülget valami, napok óta nyeléskor egyéb inkább érzem a torkom tudjátok mint mikor beteg lesz az ember...

Viszont az a furcsa, hogy most tökre a nyelv alsó harmada alá korlátozódik ez a fájdalom.


Nektek volt már ilyen?


Most azt se tudom, hogy menjek evdolgozni vagy ez valami vírus amit inkább ki kéne feküdni, várok hogy alakuljon de napok óta ilyen stagnáló érzés..



2019. nov. 17. 10:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi természetesen torokgyulladás akart lenni, nem vettem észre hogy a telefon átírta...
2019. nov. 17. 18:38
 2/4 A kérdező kommentje:
Én vagyok ismét, tárgytalan, nem torok és nem is mandulagyulladás volt.
2019. nov. 25. 10:15
 3/4 anonim válasza:
Mi volt?
2019. dec. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Privátban szívesen megírom de itt nem akarok felesleges pánikot kelteni az idetévedőkben.
2019. dec. 12. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!