Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aids otthoni teszt hol kapható?

Aids otthoni teszt hol kapható?

Figyelt kérdés
2019. nov. 19. 02:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehol, azt csakis vérvétellel, laborvizsgálattal csinálják, de a szűrőállomásokon anonim tesztet tudsz csináltatni. Beírod a google-ba hogy pl. anonim aids (HIV-tesz) teszt Győr, Miskolc, stb. Ahová menni akarsz.

Ja, és minimum 4-6 hétnek el kell telnie a kérdéses eset és a vérvétel között. Ennyi a lappangási idő. Tehát ha a múlthéten történt, még nem mutatja ki.

2019. nov. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljes full tesztes helyet is tudok, ahol minden más nemi betegséget is szűrnek, de az Budapest és pár éve 25 ezer forint körül volt.
2019. nov. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Megint olyanok válaszolnak,akik nem értenek hozzá


[link]

2019. nov. 19. 11:57
 4/6 A kérdező kommentje:
a patikai forgalomban várhatóan 2019 tavaszán megjelenő otthoni HIV-tesztek alkalmazása
2019. nov. 19. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Akkor mi a faxnak kérdezel, ha úgyis jobban tudod? Vegyél akkor a patikában. De ahhoz olyan patikát válassz, ahol nem ismernek. Engem nem érint, nem engem tolt pitsán valami bu*zi kancigány! Pár éve még úgy volt, ahogy én írtam.
2019. nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bubachangh ***** válasza:

[link]


Bemész, ha akarod ott helyben megcsinálják vérből (ujjbegy), vagy kérsz egy otthoni tesztet kb. 6000 Ft.- ami nyálból mutatja ki, de csak 3 hónap után a fertőzéstől számítva mondható pontosnak. Az ujjbegyes az 1 hónap után...

2019. dec. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!