Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan mulhat el a leghamarabb...

Hogyan mulhat el a leghamarabb a mandulagyulladás?

Figyelt kérdés

Csak a jobb mandulám fáj, ami egyszer volt is műtve, mert eltályogosodott, és kiszedték az eltályogosodott részt. Ez olyan másfél éve volt.


Amikor nyelek, akkor a jobb fülem is fáj, ha beszélek, akkor húzódik a mandulám.



2019. nov. 22. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem sokáig volt gyulladt. A doki az összes létező antibiotikumot beszedette velem..


Ami segített: mentaágakat tettem kisüsti pálinkába, kb egy hónapig ázott. Szép zöld lett, és bivalyerősen mentás.

Ebből ittam meg néha pálinkáspohárból egy picit, mert amúgy egyáltalán nem iszok alkoholt.

Az összes mandulakő kihullott pár hónap alatt. Azóta be se gyulladt egyszer sem.


Igazi,kerti menta volt, nem az a bolti világoszöld. Borsmenta.

2019. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!