Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha veszettség ellen 1 napra...

Ha veszettség ellen 1 napra rá kaptam meg az oltást akkor teljesen biztos lehetek abban hogy nem lett probléma? Illetve már le vagyok védve ha még két szuri hátra van?

Figyelt kérdés
Tehát hogy nem alakult ki a veszettség? Ha valakinek volt ilyen tapasztalata illetve a védőoltással kapcsolatban van tapasztalat mellékhatás stb akkor kérem ossza meg velem. Köszönöm !

2019. nov. 26. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvost kérdezz erről! Azt, aki kezel.
2019. nov. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kérdeztem elvileg kialakul de ahány orvos annyi ember azért kérdeztem !
2019. nov. 26. 10:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kaptad az oltást? Kutya harapás? Vagy más miatt?
2019. nov. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megfogtam egy rokavakcinat veletlenul es annak elleneben nehogy bekerult nyalkahartyaba.
2019. nov. 26. 11:45
 5/5 anonim ***** válasza:

"es annak elleneben nehogy bekerult nyalkahartyaba." XD

Te kérdeztél erről tegnap vagy tegnapelőtt?

Amúgy a veszettség elleni első oltást még 2 héttel az eset után sincs későn beadatni, azért szokták a kutyákat karanténba tenni, ha haraptak és nincs oltásuk. 2 hét alatt (ha már a nyálukban lett volna a veszettség vírusa) elhullanak. Így felesleges aggódnod a semmin.

2019. nov. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!