Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez, influenza?

Mi lehet ez, influenza?

Figyelt kérdés

Leszögeznem, hogy hétfőn mindenképp elmegyek orvoshoz, úgyhogy nem azért írok, hogy ,,diagnosztizaljanak" mások, csak kíváncsi vagyok, hogy másnak mi a véleménye.

Ma meg voltam dolgozni, mikor hazajöttem semmi bajom nem volt, sőt még este 6 körül sem, annyi, hogy kicsit fáradt voltam, így ledőltem kicsit pihenni. Aludtam 1 órat, és mire felébredtem, olyan 7-7:30 körül, torokfájast kezdtem érezni, ìzületi fájdalmat, és szépen fel is szökött a lázam, még a fejem is fáj. Most bevettem egy algopyrint, kicsit jobb lett, de nem az igazi. Azért gondolom, hogy ez nem egy sima natha, mert nem fokozatosan kezdődött, hanem ilyen hevesen tört rám. Talán influenza? Köhögni meg nem köhögök. Köszönöm a segítséget, kérlek csak akkor írj, ha kibírod trollkodás nélkül!



2019. nov. 30. 00:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy most egy picit kapar is a torkom.
2019. nov. 30. 00:14
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn már sokat segíteni nemtudnak. Virusellenes gyógyszer és patika.
2019. nov. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Úgy értettem, ha nem javulok, vagy rosszabb lesz, akkor elmegyek. Egyébkent nem jellemző, hogy ,,taccsra vagjam magam" ennyire, szinte csak megfázásaim vannak, az is ritkán, ezért erdekes. Bár egy kollégam ott köhögött tőlem 5 centire szerdán, így végülis nem csoda. :/
2019. nov. 30. 00:29
 4/14 anonim ***** válasza:

Olyasmi lehet, ha ilyen gyorsan ledöntött.

Pihenj sokat, szerintem hétfőre jobban leszel.

2019. nov. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Influenzának tűnik, a köhögés az később szokott jönni, első a torokfájás és a láz.
2019. nov. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utálom amikor a nyavalya belém bújik.
2019. nov. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kicsit jobb, mint este/,éjjel. Legalább az izületi fájdalmaim csökkentek, és a lazam is lejjebb ment, de nem vagyok jól, fáj még a torkom elég rendesen és gyenge vagyok, mint akinek búrában van a feje.
2019. nov. 30. 12:11
 8/14 A kérdező kommentje:
És az a ,,legjobb", hogy a páromon meg ma reggelre a hasmenéses vírus tört elő. Még szerencsr, hogy dolgoznom nem kell amúgy se,szerdáig, viszont, mivel mellette egyetemre járok, hetfőn kemény zh, aztán kiselőadást is kell tartanom, csak remélni merem, hogy a hangom nem megy el addig, mert ez így marha ciki lenne. :/
2019. nov. 30. 12:14
 9/14 anonim válasza:
52%

Engem az a helyzet, hogy ilyennel ki sem ír az orvos... Sőt nekiáll bunkózni, meg kicsinálni...


Már van influenza. Sőt én is elkaptam pár éve már novemberben és nem adott igazolást, mert hogy szimulálok a köcsög...

2019. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ilyen orvosod van, utolsó. :/ Az enyém nagyon rendes, ahányszor megyek hozzá, meg ha nem is kifejezett betegség miatt, mindig kérdezi, hogy kell -e igazolás. Most is voltam nála tegnap, de csak mert aggasztott nagyon, hogy nem lettem sokkal jobban, és egyből kérdezte, hogy kiírjon -e. Mondom, szerdáig nem dolgozom, es mondta, hogy rendben, de ha nem lesz jobb, mindenképp kiír. Amúgy még most is beteg vagyok, és mondta is, hogy durván piros a torkom. Lázam már nincs, de a fülemre szépen ráhúzódott, és a szemem is gyulladt. Így holnap nincs munka... Hát, mit ne mondjak, jól benyeltem valamit...
2019. dec. 3. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!