Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt már nektek a lábujj...

Volt már nektek a lábujj között és alatt viszkető hámló bőr, mi ez és mi segített?

Figyelt kérdés
2019. nov. 30. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Labgomba
2019. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Az hogyan mitől? Rendszeresen tisztítom a lábam, mondjuk apámnak csúnya körömgombája van? Lehet emiatt?
2019. nov. 30. 12:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Az mindegy hogy mitől van, kezelni kell és elmúlik.
2019. nov. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En is mindig tisztitottam, labradir labfurdo alap volt....vendegsegbe felvettem a vendeg papucsot es el is kaptam
2019. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is volt már ilyen, ez lábgomba. Független attól, hogy naponta fürdök, ugyanúgy kijött rajtam is. Egy régebbi cipőtől volt, utána kidobtam.
2019. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pardon, lemaradt, hogy nekem a Canesten krém hozta helyre. De állítólag a teafaolaj is megfelelő gombaölő/fertőtlenítő hatással rendelkezik.
2019. dec. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lábgomba nem azért alakul ki, mert nem mosod a lábad.

Hanem azért mert nem törlöd meg!

Nyirkos, befülledt helyeken, általában testhajlatokban alakul ki. Nyílt felületeken valahogy sosem...

Canesten jó, vagy van valami reklám ahol egy öltözőben egy troll vakarja a lábát, biztos az is...

2019. dec. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lábgomba. Betadine oldat segít. Legalább napi egyszer bekenni,de jobb,inkább kétszer. Aztán türelemmel várni,hogy elmúljon.
2019. dec. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!