Lehet bajom tőle?

Figyelt kérdés

Hétfő óta kezdtem szedni Béres cseppet, és párszor éhgyomorra vettem be. És kb szerda óta hanyingerem van ha buszozok (2 éve rendszeresen buszozok suliba de semmi baj nem volt eddig). Ma pl reggel mikor megerkeztem suliba, kb 2 órán at emelyegtem es hanyingerem volt. Aztán elmúlt és mikor mentem haza, akkor is volt egy kicsi émelygés. Mama vodkát adott rá amitől tényleg jo is lett a gyomrom, de nem tudom mitől van ez. Terhes nem vagyok, náthás már nem nagyin vagyok, kifelé jovok belőle. Arra gondoltam hogy a béres csepp plusz a c vitamin kimarhatta a gyomrom es termelodik a gyomorsav? Nem jön fel a sav a nyelőcsőbe, akkor gondolom csak a gyomorban lappang. Bár nem tudom mi lehet, csak tippelni tudok arra amut most leírtam.

De ami biztos, hogy azota van ez ahogy elkezdtem szedni a béres cseppet.


Előre köszönöm a választ.



2019. dec. 5. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd abba, és kiderül, hogy ez okozza -e.
2019. dec. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rá van irva,hogy milyen tüneteket okozhat?
2019. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem éhgyomorra vennéd be? Inkább vacsora után.
2019. dec. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Soha ilyesmit nem éreztem tőle.

Gyenge mértékben tartalmaz ásványi anyagokat.

Iskolás gyereknek vodka, aztán csodálkozol, ha rosszul vagy?

Nem a Béres-csepptől volt, csak bebeszéled magadnak. 2 napi rosszullét, amikor gyenge az immunrendszered, bármit elkaphatsz a buszon, a suliban, vagy összeeszel mindenfélét.

Sosem értettem, mikor valaki ilyen esetekben határozottan állítja, hogy ettől meg attól lett rosszul, mikor 100 dologtól lehet.

Te is ezt állítod, hogy biztos... Aha. Aztán érdekes módon mégsem pont azóta van.

Ha így akarsz hozzáállni, akkor tedd ezt, ne szedd. De ne is csodálkozz a rengeteg féle tüneten, amit a hiánybetegségek okoznak. Jóformán minden embernek van valamiféle hiánytünete, és állandóan ezt hallom a munkahelyen: olyan fáradékony vagyok, majd elalszok, szétmegy a fejem, mitől ilyen csíkos a körmöm, hullik a hajam, stb., stb.

De mindig az időjárásra fogják, mindent. Ha süt a nap, az a baj. Ha esik, akkor attól van. Ha pár nap múlva jön valami front, akkor tuti az a hibás. Minden hibás, csak épp az ember nem, aki a mai kajákkal szinte semmi vitamint és ásványi anyagot nem visz be a szervezetébe, aztán meg csodálkozik, hogy nincs jól.

Én nem mondom, hogy csodaszer. Kb 1 éve szedem. Tavaly télen szinte végig beteg voltam, hónapokon át. Januártól szedem, azóta nem volt bajom.

Ez nem jelenti azt, hogy nem is lesz, mert egy influenza ellen nem véd a Béres csepp. De szerintem sokat segít, csak nem szabad egy hét után csodát várni.

2019. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!