Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek érdemes 18 évesen...

Szerintetek érdemes 18 évesen ennyivel orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt elkezdett kaparni a torkom, a tegnapi nap folyamán elkezdtem csúnyán hurutosan köhögni, majd ma pedig 12 órától azt kezdtem el érezni, hogy fáj a hátam, a fejem illetve aluszékony is vagyok. Bárhol el tudtam volna aludni, pedig rám ez nem jellemző. Valamint gyengeségérzetem is van.


Iskolában van most sok hiányzó, az a maradék ember aki ott van az pedig szanaszét prüszkölte az osztálytermeket (nyilván velem együtt)

Mit kéne tennem? Rendbe fogok jönni ha nem szedek orvosságot hanem csak eljárok iskolába és kivárom míg ki nem tisztulok rendesen?



#betegség #fejfájás #orvos #láz #hurutos köhögés #akut #immuntendszer #fájdalmas köhögés
2019. dec. 9. 16:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy a köhögést néha fájdalom kíséri
2019. dec. 9. 16:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha elmennél orvoshoz, és a héten otthon maradnál.
2019. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Menj orvoshoz,és kezdd el szedni a propoliszt!


Torokproblémákra a legjobb!

2019. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Eddig a torkomra azt a befújós Tantum Verde-t (asszem így hívják) használtam.


Ezt nem ismerem amit írtál #3, de szerintem holnap délután elmegyek akkor orvoshoz, ugyanis már a hideg is ráz és akkor elmondja mi legyen. (Attól függ, hogy alakulok holnapig)


Jó lenne ha péntekig rendbe jönnék, mert malacvágás lesz és fontos lenne, hogy részt vegyek rajta 😬

2019. dec. 9. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

A propoliszt ismerős ajánlotta a torkomra,és tényleg tökéletes!

A Tantum sem rossz,de ez természetes antibiotikum.Az íze nem kellemes,de a hatása a legjobb!Mézet árusító helyeken lehet megvenni,és talán bioboltban is van.

2019. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utána nézek, köszönöm 😀
2019. dec. 9. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Influenza valószínűleg, elég ha otthon pihensz. Igazolásért menjél maximum dokihoz, ha kell.
2019. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!