Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Influenza elleni védőoltás...

Influenza elleni védőoltás ingyenes felnőtteknek, érdemes beadatni?

Figyelt kérdés

2019. dec. 10. 12:45
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Iskolában dolgozok és szeptember óta már többször voltam beteg, egyszer antibiotikum is kellett már, félek mi lesz még ha bejön az influenza
2019. dec. 10. 12:48
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
Úgy kiüt belegebedsz . A vedőoltás mergezés ahogy a pirulak mind azok .Amennyiben gyógyítana bármelyik nem lenne tucatnyi mellekhatás ami a főhatás sem szövődmény .
2019. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
60%
Hát jó kérdés.Környezetemben akik beadatták,mind megbetegedtek tőle.
2019. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%

Nem hiszem, hogy ingyenes. Bár talán a munkád miatt lehet.

Családunkban csak anyósomat oltja a doki a kora miatt. Ő az egyetlen, aki minden évben meg is betegszik, pedig nem jár sehová.

A gyerekkori kötelező védőoltások kellenek, hasznosak. Influenza ellen soha nem oltatnék. Mivel nem lehet előre tudni, hogy melyik törzs fog éppen terjedni, ezért nincs ellene jó védőoltás.

2019. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
+ Inkább erősítsd az immunrendszeredet, azzal jobban jársz.
2019. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
C vitamint szedek 3 hónapja de mégis megbetegszek
2019. dec. 10. 20:24
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ingyenes a mezei halandók számára, de sok munkahely felajánlja, hogy kifizeti.
2019. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

A C-vitamin édeskevés, ha valakinek tropa az immunrendszere. Ráadásul az sem mindegy, hogy milyet szedsz. Vacak szintetikus bogyó semmit nem ér, mielőtt felszívódna, átmegy rajtad.

Valami jó immunerősítőt kéne keresni inkább.

2019. dec. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tudtok ajánlani valami immunerősítőt?
2019. dec. 11. 13:08
 10/18 travian válasza:
50%
Én évek óta oltatom magam. Soha nem betegedtem meg tőle. Viszont voltam már influenzás és az ritka rossz volt. Úgy hogy inkább megkockáztatom. Lehetsz tőle beteg de az gyenge lefolyású. Egy igazi influenza általi megbetegedés az 2-3 hét szenvedés. Az oltásellenesekre ne hallgas.
2019. dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!