Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpesz ellen, gyors megoldás?

Herpesz ellen, gyors megoldás?

Figyelt kérdés

Úgy keltem fel, hogy egy kis helyen be volt dagadva a szám, azóta ez nő, biztos, hogy hólyagos lesz.


Mi a francot csináljak? Holnap elutazunk, én meg rohadt pofával nem akarok létezni...........


2019. dec. 26. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Béres csepp, gyömbér, méz, gyógynövényes tea, sok folyadék, vitaminok.


Le van gyengülve az immunrendszered. Ezt kell egy kicsit megerősíteni. A herpesz holnapra nem fog elmúlni. Annak kell pár nap.

2019. dec. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
UI. Csavarj ki citromot, narancsot és grapefruitot, és idd meg.
2019. dec. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Pedig eddig is úgy léteztél
2019. dec. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, létezik olyan, hogy herpesz elleni kenőcs. Ha neked nincsen, holott gyakori a herpeszed, akkor be kéne szerezni. Minden gyógyszertárban kapható. Nemcsak legyengült immunrendszer okozza a herpeszt, hanem pl. a hosszan tartó stressz is, illetve vannak, akik a rosszul elmosogatott eszcájgra, pohárra is rögtön így reagálnak.
2019. dec. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van herpeszkenőcs, aminek kizárólag addig van hatása, amíg nem hólyagosodott ki. Sok sikert karácsony másnapján ennek beszerzéséhez!
2019. dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Evekkel ezekott volt, fogalmam sincs mar hogy mulott el.

Tegnap voltunk vendegsegben, gondolom ott szedtem ossze, undorito.

Sosem iszok mas utan, meg itthon sem iszok pl uvegbol, meg ilyen dobozokbol, mert kitudja ki nyult hozza a boltban, alergias vagyok az ilyenekre.


Reggel csak pukli volt es piros, rongyoltam a gyogyszertarba zovirax duot adtak, bekentem 2x eddig, mar holyagos. 😞


Amugy meg mindennap eszek citromot, mert imadom, de rengeteg gyumolcsot is.

2019. dec. 26. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!