Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon durván bedagadt az...

Nagyon durván bedagadt az alsó ajkam felé. Egy kis gömb szerű kemény rész lett benne. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Minden netes tippet kiprobaltam de nem múlt el.
2019. dec. 29. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy mit csinálj? Mondjuk részletezd a kérdést. Esetleg csnálj róla képet. Ez így elég hiányos, és pontatlan megfogalmazás.
2019. dec. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mást nem tudok mondani nem vagyok orvos. Mindent leirtam amit tudok róla
2019. dec. 29. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ezzel orvoshoz mennék. Ő biztos fel tud írni valami szert aminek több haszna van mint a net és tippelek. Amúgy ezzel bőrgyógyászat foglalkozik, de nálunk sokat kell várni időpontra ezért egyenlőre a háziorvoshoz mennék mert ő minden nap rendel.
2019. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
* netes tippeknek
2019. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik itt vagy privibe írtak. Nagyon csúnya volt úgy hogy inkább felkerestem egy magán rendelést és már túl is vagyok a vizsgálaton:).
2019. dec. 30. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!