Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi idő alatt múlik el a...

Mennyi idő alatt múlik el a hüvelygomba?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, 2 hete felfáztam, erős antibiotikumot szedtem rá, probiotikummal. Pár napja még is életemben először hüvelygomba alakult ki a hüvelyflora felborulása miatt. Gyogyszertárban Gnyophilus restore hüvelytablettát adtak, 2ből 1et már elhasználtam, de félek, hogy nem fogja elmulasztani. Valakinek tapasztalat, hogy mennyi idő és egyáltalán mi az amivel rendbe jön? Illetve innentől van rá esély, hogy gyakrabban előfordul? Köszönöm!

2020. jan. 7. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
A hüvelyflóra helyreállításától nem múlik el a hüvelygomba. Canesten kombi-val próbálkozz kb. 2 hét, ha nem múlik, akkor nőgyógyász.
2020. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz,úgy a biztos!
2020. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gynoxint vegyél vagy Canestent, az ilyen hüvelyflóra helyreállító egy rendes gombás fertőzésre szart sem ér. Egyébként szerintem a Gyanzol a legjobb, de az vényköteles.
2020. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gynazol*
2020. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régebben annyi hüvelygombás reklám volt a Sparos csirkemell akció, meg a CBA-s dinnyereklám között, de sajnos nem figyeltem eléggé.
2020. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pevaryl kúpot szoktam használni, 5 évente egyszer, amikor problémám van....egy dobozban 3 kúp van, nekem ennyi el is szokta múlasztani.
2020. márc. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!