Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor múlik már el a köhögés...

Mikor múlik már el a köhögés és az orrfolyás? 16/L

Figyelt kérdés

Tüszős mandulagyulladásom van már 2 hete. 1 hete voltam orvosnál, mert azt hittem előtte, hogy ha szedem a vitaminokat meg a fájdalomcsillapítókat elmúlik, mert nem akarok mindig minden hülyeséggel orvoshoz futni.

De nem múlt a betegség így elmentem és kaptam antibiotikumot amit 5 napig kell szedni 2x1-et. Ma vagyok a 4.ik napnál és már nem fáj semmi csak a torkom és 39 fokos lázas vagyok esténként. Nagyon sokat köhögök egésznap és éjjel nem is tudok aludni tőle. Szedem az ACC-t, de akkor sem jön fel a torkomból a váladék aminek ki kéne jöjjön. Az orrom is folyamatosan folyik, de azzal nem nagyon tudok mit kezdeni. Már nagyon elegem van ebből a betegségből nem tudok tőle csinálni semmit. Éjszakai fogszabályzóm van amit nem tudok hordani este a torokfájdalom és a sok köhögés miatt. Attól félek mire elmúlik a betegség addigra be sem fogom tudni tenni a fogszabályzót, mert ha sokáig nincs bent akkor a fogam vissza áll az eredeti állására és rá sem megy a fogszabi.

Meddig fog ez még tartani szerintetek? Mit tegyek, hogy gyorsabban gyógyuljak?



2020. jan. 10. 11:33
 1/4 MrPifta ***** válasza:
100%
Milyen választ vársz? Ez mindenkinél más, nem tudom azt mondani, hogy 2 nap múlva jó lesz, mert lehet hogy 3. vagy 1.
2020. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs véletlenül refluxod. Nagyon hasonlít ez a tünet rá. Igaz az nem jár magas lázzal.
2020. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem nem normális, hogy 2 hete tart úgy hogy szedem az antibiotikumot is.

Főleg, hogy minden este 39 fokos a lázam.

2020. jan. 11. 16:14
 4/4 mi a fene ***** válasza:
100%
Tüszös mandula nem múlik el 4 nap alatt, még az 5. nap után kezdődik a lábadozás. A láz meg öli a vírust.Nyugi!
2020. jan. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!