Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A kolleganomtol vizelet szagu...

A kolleganomtol vizelet szagu a szek a munkahelyen. Lehet tole barmi bajom?

Figyelt kérdés

Kolleganomnek vizelet vissza tartási problemaja van es a tobbi kollegaval érezzük ,hogy a szeknek is vizelet szaga van... nagyon kellemetlen es nagyon zavaro , raadasul nincs mas megoldas nekunk is itt kell ulnunk .

(a szeken sose latszik,hogy nedves lenne vagy barmi csak eros hugy szag van)

Ez mennyire egeszsegtelen? elkaphatok barmi fertozest igy?



2020. jan. 13. 08:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Fúj bmeg... én elég toleráns vagyok, de azért ezen kiakadnék.

Kolleganő tud a problémáról, felvállalja? Finoman szólni kéne neki, hogy használjon székpárnát, ha leül (mondjuk tisztasàgit is kéne használnia, de azt nyilván nem lehet neki finoman megmondani...). Ha nem lehet vele konfrontálódni, sértésnek venné, akkor a többi kollegával kezdjetek székpárnát használni. Ha ezt is észrevéve bántónak venné, akkor szimplán kollektíve szerezzetek be párnákat, de jelöljétek meg valahogy, ami az ő székében van/ő használ, és plusz melóként mindig cserebere, hogy mielőtt jön, az ő párnája kerüljön oda, ha elmegy, akkor cserélni, hogy a kövi kollega tisztára üljön.


Én enélkül biztos nem ülnék le utána. Nyilván nem tehet róla, de azért a higiéniát így sem kell elfelejteni. (Anyósom ilyen, pelenkázik, estére néha így is kellemetlen szaga lesz neki is meg mindennek körülötte, tudva magáról ezt általában igyekszik hamarabb/gyakrabban fürdeni. Ha néha nincs ideje akármi miatt, akkor szerintem ő érzi magát kellemetlenebbül.)

2020. jan. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
eleinte hasznalt parnat - nagyon duci a holgy es gondolom kenyelmesebb vagy nemtudom- de hiaba ugyis erzodott...
2020. jan. 13. 09:10
 3/15 A kérdező kommentje:
igazabol itt a kerdesem az hogy lehet e barmi fertozest elkapni ettol
2020. jan. 13. 09:11
 4/15 anonim ***** válasza:
Hú. Nem lehet semmi bajod szerintem, de kellemetlen. Valószínűleg ha nyoma nincs akkor használ valamit, de nem megfelelőt. Váltania kellene valami másra. Valakinek szólnia kell neki, lehet, hogy ő nem is érzi.
2020. jan. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

es nemtudom ezt a szekparnat en vennek magamnak de az egesz szeket nem “fedi “ be egy szekparna se... ha meg igyis hozzaer a nadragom csak nem az egeszhez akkor kb olyan mintha nem csinalnek semmit :/


lett neki szolva.. az egyik kollega szolt neki. (mondjuk en nem tudtam volna) es nem tortent semmi valtozas

2020. jan. 13. 09:14
 6/15 anonim ***** válasza:

Bajod ettől nem hiszem, hogy lesz, nem fertőző betegség miatt csepeg, de én akkor sem ülnék le.

Milyen irodaszékek vannak? Nem lehet lecseréltetni valamilyen műbőr borításúra? (Igazából bármire, ami nem szövet.) Azt át lehet törölgetni fertőtlenítővel vagy kendővel, illetve nem tudja annyira magába szívni, ha lenne mit.

2020. jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 gublug ***** válasza:

Szoval meg mindig nem beszeltetek vele?

Mi tart vissza h megmondjatok neki?

2020. jan. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
irtam hogy lett mondva neki
2020. jan. 13. 09:27
 9/15 A kérdező kommentje:
egyebkent meg azon h a szekbe itt a szag azon nem valtoztat
2020. jan. 13. 09:27
 10/15 anonim ***** válasza:

Ami vizeletszagú, az össze van pisilve. És igen, lehet belőle bajod.

Megoldás, kidobjátok a széket (gondolom, szivacs, azon semmi nem segít), és jelzésértékűen odavágtok a kolléganőnek egy csomag inkontinencia betétet, mert ezek szerint a szép szóból nem ért

2020. jan. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!