Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hétvégén egy szórakozóhelyen...

Hétvégén egy szórakozóhelyen voltam, ahol elmentem mosdóba, de nem volt szappan, van rá esély, hogy elkaptam/ el fogok kapni valamit?

Figyelt kérdés
Az ülőkére nem ültem rá, a lehúzót sem fogtam meg csak zsebkendővel, viszont a kilincset és a zárókallantyút muszáj volt megfognom és kifele csak szappan nélkül tudtam megmosni a kezem. Csak a telefonom, a pénztárcám és a táskám fogtam meg, a táskát azóta kimostam, viszont a pénztárcával az anyaga miatt sem nagyon tudok mit csinálni és azzal járok boltba. Telefont áttöröltem kézfertőtlenítővel. Nagyon bántam, hogy nem volt nálam kézfertőtlenítő, mostantól mindig hordok majd magammal.
2020. jan. 14. 04:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
OMG! Nagy felelotlenseg! Legalabb egyszer hasznalatos szilon kesztyut tarts magadnal. Ha pedig tomegbe medzi nem art vedomaszkot felrakni ilyen influenza veszelyes idoben. Sokat segitett volna deci rummal fertotleniteni a torkod.
2020. jan. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondolom ez egy ironikus válasz, de szerintem nagyon gusztustalan, hogy mások pisi-kakis keze után csak egy hidegvizes öblítés jut. Az influenza amúgy nem para, valami hasmenéses dologtól jobban tartok.
2020. jan. 14. 05:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Elvileg utána lehet nézni a takarítási naplóban, hogy a részletes előírások teljesültek-e.
2020. jan. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Itt nem volt semmi kirakva. De ha a szappan már este 8-ra elfogyott, akkor szerintem valami nem stimmelt.
2020. jan. 14. 06:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Legyen a tatyóba dobva egy kis dobozos kézfertőtlenítő gél mindig És ennyi. Azért nem kell túlparázni a dolgot!
2020. jan. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, mostantól lesz.
2020. jan. 14. 06:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod. Amúgy az emberre mindenhol "veszély" leselkedik, fertőzést bárhol lehet kapni. Buszon a kapaszkodón,boltban,munkahelyen, bárhol ahol megfordulsz.
2020. jan. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kifelé már nem volt zsepid a kilincshez?
2020. jan. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem számítottam rá, hogy nem lesz szappan. Annyira nem tűnt lepukkant helynek. Ha tudtam volna, akkor úgy jöttem volna ki, bár elég körülményesen nézett volna ki.
2020. jan. 14. 10:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor ennyi erővel azt sem tudhatod, a pultos mosott-e kezét wc után, mielőtt megfogta a poharakat.

Vagy lehet, azt az aprót, amit visszaadott, az a vendég, aki adta, a zsebében tartotta a taknyos papírzsebkendők között...

Vagy azt se tudhatod, egy bankjegykiadó automatához ki milyen kézzel nyúlt hozzá. Lehet, előtte beletörölte az orrát...

Ennyire ne parázs túl! Ilyen alapon bármihez hozzáérsz a lakásodon kívül, minden ötpercben fertőtleníthetnéd a kezedet.

2020. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!