Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan erősíthetem az immunren...

Hogyan erősíthetem az immunrendszert?

Figyelt kérdés
2020. jan. 14. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kimasolva a cikkbol:

"Sokszor meglepetést okoz, mikor lebeszélem a szülőt olyan szerek, eszközök, módszerek alkalmazásáról, melyek általában erősítik az immunrendszert. Sőt azt szoktam tanácsolni, hogy mindent kerüljenek el, amiről a gyártó vagy forgalmazó azt állítja, hogy ilyen hatása van. Sőt az ilyen gyártótól vagy forgalmazótól lehetőleg ne vegyenek használtautót sem, mert nem garantálható, hogy nem fogja őket olyankor is csalódás érni. Az immunrendszert sajnos - bár sok ezzel ellenkező marketinginformációt lehet olvasni - nem lehet úgy általában erősíteni. Ha lehetne, a kedves olvasó nem ennek a honlapnak a böngészésével töltené drága idejét, hanem egy érdekes regényt olvasna elmélyedve."

2020. jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendszeres edzesekkel, megfelelo taplalkozassal
2020. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak az immunrendszert kell, hanem a nyálkahártyát, mivel ott tud bejutni a fertőzés, hiába jó az immunrendszered
2020. jan. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs azon mit erősíteni.

Valami mást csinálsz rosszul, ha betegeskedsz.

2020. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!