Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik túléltek halálosnak számító, ritka fertőző betegségeket?

Figyelt kérdés
Van kedvetek beszélni róla? Hogy sikerült feldolgozni a történteket?
2020. jan. 16. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Chrohn betegség.

Hiába ettem, fogytam, hánytam, fostam véresen is... Beleim fájtak, alig tudtam aludni. Suli utan, azonnal le fekudtem aludni, mert olyan faradekony voltam. Aztan mar etvagyam se volt, igy anorexias lettem...


Aztan lett egy csoda, szepen elkezdtem dietazni, sportolni...

2020. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig ugy ereztem hogy meg fogok halni, sokszor meg megvakultam, fehéren láttam rosszullétkor...
2020. jan. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
A Crohn nem ritka, nem halálos és nem fertőző. A többi stimmel.
2020. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Aha... Neked nem annak tűnik
2020. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem krónikus betegség érdekel, hanem olyanok pl, mint vérzéses láz, lepra, anthrax, légiós betegség, HIV, tüdőgyulladás, nekrotizáló fasciitis, buruli fekély, malária, tetanusz, pestis, madárinfluenza, agyhártyagyulladás, botulizmus, lisztéria stb. Nem kell feltétlenül emberről emberre terjednie, de lényeg, hogy kórokozóhoz legyenek köthetőek a tünetek.
2020. jan. 16. 22:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Ok.
2020. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Necrotizalo enterocolitis bar az swm feetozo.

Es bakterialis agyhartyagyulladas de az se fertozott mert olyan okozta ami amugy nem korokozo bakterium. Fakultativ korokozonak nevezik.


Nem tud beszelni meg az illeto tul kicsi. Szulokent elmondhatom ranezesre is szornyen erezte magat. Nagyon nagyon sokaig...es most is isszuk a levét vagyis ő. :-(

2020. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem szívbillentyűn volt gyulladás,vegetáció.
2020. jan. 17. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!