Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kínzó, égő, kisugárzó torokfáj...

Kínzó, égő, kisugárzó torokfájásra mit ajànlotok?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel óta magas lázzal és rettenetes torokfájással küzdök. Fáj az egész légcsövem, nem akar felszakadni semmi. Az orrom is dugul el lassan.

Olyan szinten fáj a torkom, hogy nem tudok aludni/inni/enni. A fülemig kisugárzik a fájdalom. Teát nem ihatok, mert rögtön felmegy a lázam. Strepsilst, orvosi pemetefű cukorkát és tantum verde forte sprayt használok, de már nem bírom. Ég a torkom folyamatosan. Parasitót is raktam a lakásba és Savus vizes gőzt használok.

Semmi nem segít. Sőt talán egyre rosszabb. Megőrülök. Lassan folyamatosan szedem a pemetefűt, ahogy egyet elszopogattam kell a másik. Tegnap algopyrint szedtem, az annyira csillapította a fájdalmat, hogy inni tudjak. vízet, gyümölcslevet és langyos húslevest is ettem. De ma már nem tudok inni. :( egyszerűen brutális, a nyelés is olyan szenvedés, hogy lassan elsírom magam.. 21L



2020. jan. 26. 04:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel vasárnap csak kevés patika van nyitva, próbáld a sósvizes toroköblögetést. De legjobb, ha az ügyeletre mész, ott a doki valahogy megoldja.
2020. jan. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Voltam. Azt mondta ezt csináljam tovàbb, 2-3 nap és jobban leszek. De egyre egyre rosszabb. :(

Majdnem sírtam a rendelőben is, nem is foglalkozott velem igazàn.

2020. jan. 26. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az inkább a mandulád lesz. Arra meg csak az antibiotikum hatásos.
2020. jan. 28. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tényleg antibiotikumot kell szednem. Tüszős torokgyulladásom volt.

Ha másnak is hasonló problémája van ne hagyja magát és ne jöjjön el gyógyszer nélkül az orvostól! Nekem majdnem a gégémre is ráment!

2020. febr. 1. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!