Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Január 7. -én rendeltünk egy...

Január 7. -én rendeltünk egy dzsekit, amit Kínából hoznak. Szerintetek jobb lenne inkább nem venni át?

Figyelt kérdés
És nyomonkövetésnél azt írja, hogy 26.-án lett elküldve külföldre...akkor már rég elterjedt ez a koronavírus téma és így nem igazán akarom azt a csomagot megkapni. 19/F

2020. jan. 28. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Újabb kérdés, amit már ezerszer megkérdeztek. Használni kellett volna a GYIK keresőjét és a koronavírus kulcsszót.


Röviden: semmi bajod az ég világon nem lesz.


Bővebben: keress utána, ahogy már mondtam. Nem írom le még egyszer.

2020. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
El kell égetni!
2020. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz bajod.


A koronavírus emberről emberre terjed, gazdatest nélkül nem él túl egy napot sem.

Tehát, ha még beteg is volt az eladó, tuti, hogy azóta meghalt a vírus, és semmi, de semmi bajod nem lesz.


Szerinted ha a csomagoktól is meg lehetne kapni a vírust, akkor nem lennének még magyar érintettjei? Sőt, a németek is rendelnek ilyen oldalakról, mégis csak 1 németországi érintettről tudnak. Nem több ezerről...


Ha ez megnyugtat: a héten sok csomagom megjött Kínából, mindet e hónapban rendeltem, és makk egészséges vagyok. :)

2020. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Ezt a koronavírus izét, most haggyuk.

Rendeletél egy olyan dzsekit, amit nem próbáltál fel?

Lehet, hogy az ipari varrógép a bal ujjánál fél centivel arrébb ment, és az egyik kezeden szűk lesz. Vagy féloldalas lesz a gombolás/zipp-zár. Lehet, hogy a kapucni kicsi, vagy kényelmetlen.

Én inkább ezeken aggódnék.

2020. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

"héten sok csomagom megjött Kínából, mindet e hónapban rendeltem, és makk egészséges vagyok. :)"


Van egy rossz hírem. Kb 10 nap a lappangási ideje. Sima lehetséges, hogy megkaptad már...

2020. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
=magyarul: jobb lenne nem átvenni?
2020. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Kepes lennel egy vacak jarvany miatt lemondani egy Wuhan-i dzsekirol🙄🤔
2020. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Rendeltem kínából tetováló festéket. Minden szívbaj nélkül tetováltam vele magamra. Eltelt a lappangási idő is már bőven azóta, a 14 nap. Az ég világon semmi bajom. Ezek szerint nem turháztak bele a kici kínaiak. :)) De még, ha egy vuhani kínai bele is nyáladzott volna az éjszakai műszak alatt, mert éppen kicsit elbóbiskolt, akkor se kaptam volna el, mivel nincs gazdatest, ami hordozza a vírust. Egyszerűen meghal és kész. Ha lehetne bármilyen élő állatot rendelni, akkor igen, lenne rá esély, hogy meg fertőződj. De a kabát nem fog rád tüszizni. :')
2020. jan. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5 Ha meg is kaptam, akkor egy fertőzött embertől van, és nem pár csomagtól.


Nem kell a fölösleges pánikkeltés...

2020. jan. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!