Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azok akik rettegnek a koronaví...

Azok akik rettegnek a koronavírustól, ti minden más betegségtől hasonlóképpen féltek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt sima influenzajárványra (amibe ugye évi szinten kb 600 ezren halnak meg!), vagy nemrég volt az ebola, aztán a sars, hepatitis, HIV sorolhatnám estig.


Szóval gondolom ezektől is tartotok vagy csak most konkrétan a koronavírus amitől féltek?



#vírus #korona #pánik #Ebola #SARS #denevér influenza
2020. jan. 31. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem félek. Egyik általad felsorolt nyavajától sem. Ha ez a sorsom, hogy ebben kell elpusztuljak, akkor hadd szóljon. Sok mindent nem tudnék tenni ellene szerintem.
2020. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Valamibe meg kell dögleni.
2020. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem nektek szól a kérdés...
2020. febr. 1. 08:47
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Azok csak attól félnek, amit a sajtó beállít annak. Az hogy ennek mennyi a valóságalapja, őket nem érdekli. Mindegy hogy zombikról vagy zöldfejű űrlényekről van szó, ha a sajtó azt mondja, hogy félni kell tőle, akkor félnek. Az meg hogy a dohányzás vagy az elhízás miatt milliószor többen halnak meg, a kutyát sem érdekli.
2020. febr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Én nagyon félek. Nyilván ebben benne van a sajtó szerepe is. De amikor mutlicégek zárják be az üzleteiket Kínában, és légitásaságok nem vállalnak Kínába való utazást, akkor azért fél az ember. Én egyébként is hipochonder vagyok, minden betegségtől félek
2020. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!