Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Betegség, fertőzés, gyomorront...

Betegség, fertőzés, gyomorrontás, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Szép napot/estét, annyi kérdésem lenne, hogy tegnap előtt hajnalán ettem mustáros, párizsis szendvicset (lehet picit sok volt a mustár már) és utána random kakaóport ettem és utána megint mustáros dolgot és utána ittam egy kávét, a kávétól végig rosszul voltam tegnap előtt, ahogy tegnap is és ma is.


Mára már és tegnapra is olyan érzésem van, hogy hányinger, néha hasmenés érzés előjövetele, folyamatosan innom kell vizet, ha nem iszok behányok.


Most ettem egy banánt így mert érzem, hogy éhes vagyok, visszatért a rossz közérzet, a hányinger és a szédülékenység. Mi lehet a probléma? Valószínűleg 1-2 napon belűl meggyógyulok? Hányni nem hányok, orvoshoz nem szeretek elmenni mert csak rosszabbul leszek mivel pszichésen is beteg vagyok, enyhülni fog már csak a probléma és gyógyulok, vagy erősödni is fog?


(Lehet, hogy azért mert délben vagy délután 2-3 vagy esetleg 4-kor fekszek le és kelek fel 22:00 óra fele vagy hajnal 1-kor és utána már nem tudok aludni, lehet mert felvan borulva a bioritmus rendszerem és az egész gyomrom?)


Előre is köszönöm a választ, további szép reggelt/napot vagy estét.



2020. febr. 7. 05:17
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azt gondolom,hogy meg is magyaráztad magadnak a kérdés végére.
2020. febr. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, de mondjuk most ettem (párizsis, sajtos szendvicset) és jól esett, ittam kólát is, viszont ha eszek utána megfájdul a gyomrom jobb oldalt bordaív alatt és társul a hátammal, az-az olyankor egybe a hátam is megfájdul. Ezt valaki tudja mitől van? Hátha volt neki is és tud ebbe segíteni
2020. febr. 7. 08:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Szétcseszted az epédet. Jobb borda alatt pont az is van.
2020. febr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát de mivel cseszhettem szét? :/ Milyen tünetek léphetnek fel esetleg? Hányinger, hányás fixen nem lesz már, mert az étel jól esett és már rosszul nem vagyok annyira.
2020. febr. 7. 08:33
 5/5 anonim ***** válasza:
A tömény kakaót meg a kávét köszönte meg az epéd szerintem.
2020. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!