Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Erős hasi görcsök a leszálló...

Erős hasi görcsök a leszálló vastagbél szakaszon, azaz bal oldalt, tegnap este vizes-nyákos hasmenés, mára csak véres-nyák, minimális széklettel?

Figyelt kérdés
Mi okozhatja? Néha nagyon begörcsöl, eléggé fáj, ráadásul folyamatosan megvan az inger a székelésre de csak kevés, nagyrészt nyák és vér jön. Hétfőig hogy vészeljem ezt át? Lehet, hogy valami fertőzés?
2020. febr. 7. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ügyeletes orvos is el tud látni. Ne várj hétfőig, ha vér is van.
2020. febr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezzel ne várj hétfőig. Ha délelőttös volt a háziorvos, menj be az ügyeletre.
2020. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetem végül mi volt? Mert pont ugyanezen megyek most át :( Mi volt a bajod?
2020. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia, azóta sem derült ki, gondoltam, ha hétfőig eltart elmegyek orvoshoz. Ha jól emlékszem másnapra elmúlt, szerintem hogy valamilyen fertőzés lehetett.
2020. dec. 19. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Köszi a választ. Én kb ugyanezekkel a panaszokkal mentem be ma a sürgősségire, és nekem enyhe vastagbélgyulladást állapítottak meg.

Azóta nem volt ilyen panaszod újra?

2020. dec. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hála istennek nem, bár eléggé rossz a bélműködésem sokszor, de az ilyen véres dolgok elkerülnek.

Milyen vizsgálatot csináltak, írtak fel rá valami gyógyszert?

2020. dec. 20. 01:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Vérvételt illetve hasi ultrahangot csináltak, meg székletmintát vettek.

Írtak fel egy antibiotikumot.


Nekem is sajnos elég sokszor rossz a bélműködésem.

Nem ehetek meg “büntetlenül” mindent. Utána olvastam még ennek a dolognak itthon, és sok minden van amit így nem ajánlott enni. Pl cukrok, tejtermékek, marha, disznóhús, illetve nehéz ételek.

2020. dec. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!