Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan kerülhetném ki a...

Hogyan kerülhetném ki a hányós vírust?

Figyelt kérdés
Tegnap megtudtam, hogy újra hányós vírus terjed és én nagyon félek ettől, pár hónapja is elkaptam és nagyon félek azóta. Mára a torkom fáj és dugul az orrom, ugye ez nem az előzménye a vírusnak?:( nagyon félek, ki szeretnék maradni belőle, ráadásul új munkahelyem van, nem szeretnék már egyből így kezdeni.
2020. febr. 18. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyan, ugyan...

Azt bizony észreveszed, ha elkapod. Rosszullét, gyengeség, aztán hányás és fosás. Egyszerre.

2020. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt szeretném valahogy elkerülni. Maszkban járok, állandó kézmosás, kézfertőtlenítés. Mit tudnék még tenni?
2020. febr. 18. 18:12
 3/5 anonim válasza:
Hol laksz?
2020. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es, hol írt olyat, hogy nem veszi észre..? Nagyon nem ezt kérdezte.

Ne nyúlj kézmosás nélkül a szádba/szádhoz, kerüld a nyilvános wc-ket amennyire tudod, tömegközlekedés után mindig moss kezet, meg alapból amikor hazaérsz is bolt stb. után, meg persze evés előtt. A kézfertőtlenítő gél is hasznos lehet, ha mindig tartasz magadnál. A torokfájásnak ehhez semmi köze, de gondolom ezt te is tudod, ha nemrég estél át ezen (vagy hasonló) a víruson. Igyál grapefruitmag cseppet, nagyon jó immunerősítő és baci-vírus ölő, plusz szedj mellé kolosztrum kapszulát, ami bizonyítottan jó a calicivírus ellen.

2020. febr. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, igyekszem ezek közül mindet betartani mindig!
2020. febr. 22. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!