Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már hónapok óta bő folyásom...

Már hónapok óta bő folyásom van. Általában színtelen, de nagyon büdös és kellemetlen. Volt már hasonló helyzetben valaki?

Figyelt kérdés
Nemi életet nem élek és nem is éltem. Most szedni kezdtem rá Walurinal maxot és használom a Vitagyn C kenőcsöt is, de ez az első nap, hogy használni kezdtem őket. Elfogja mulasztani a folyásomat, vagy mindenképpen antibiotikumot kell szedjek?

2020. febr. 22. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Orvosnál voltál már?
2020. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre egy orvos tud neked tökéletes választ adni. A vitaminok meg vény nélkül kapható cuccok nagyon ritkán tesznek csodát. Csak vakon tippelsz, hogy mi is lehet a gond... Aztán vagy bejön vagy nem. Ezt 15-16 évesen én is eljátszottam, mert hogy én nem akarok nőgyógyászhoz menni amíg nem élek nemi életet, de hidd el nem jó taktika. A végén úgyis orvosnál kötsz ki, csak addigra 4-5 ezret elköltöttél feleslegesen:D
2020. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Második válaszolónak abban nincs igaza, hogy négy öt ezret, sokkal sokkal többet is elkölthetsz. Gyakorlatilag esélytelen hogy olyan problémád van ami recept nélküli szerrel megoldható, ugyanis a gomba inkább fehér, túros folyás. Egy baktérium vagy trichomonas pl nem fog ezektöl végleg kidögleni. Ha felszáll a fertőzés ennél sokkal nagyobb bajod is lesz belőle.
2020. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Orvosnál nem voltam egyelőre, de ha lejár a hat nap (hat alkalomig tart a kenőcs) akkor megyek. Egyrészt a második kommentelő taktikáját folytattam eddig, nagyon nem akartam orvoshoz menni, meg voltak amúgy olyan időszakok amikor nem volt folyásom, de utána mindig visszatért. Na mindegy, gondolom akkor ebből nőgyógyász lesz🤦‍♀️
2020. febr. 22. 21:05
 5/9 A kérdező kommentje:
Hármas válaszoló: az biztos is, hogy ennél drágább lesz. Kb hat ezret adtam ki csak a kenőcsre és a tablettára. Nem mintha a fertőzésem kezelésen akarnék elkezdeni spórolni.
2020. febr. 22. 21:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Húgyúti “gyógyszer” majd biztos hat a hüvelyi fertőzésre....
2020. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem vagyok gyógyszerész, ahogyan gondolom amúgy te sem. Bementem a gyógyszertárba, az eladó segítségét kértem a problémával kapcsolatban, és vettem azt amit javasolt, mert még mindig, azóta sem vagyok szakértő:)
2020. febr. 22. 21:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Olvasni sem tudsz ugye? Vagy beszedsz mindent, a tájékoztató olvasása nélkül?

Walurinal egy étrendkiegészítő, húgyúti panadzokhoz, antibiotikum mellé

Benne van a tájékoztatójában

2020. febr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, étrend-kiegeszítő és a problémát megelőző gyógyszer,rosszat nem csinálok sehogy sem.:)
2020. febr. 23. 03:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!